У польському Жешуві борці з Тернопільщини здобули чимало нагород

29 січня 18:40
Переглядів: 425
Вільна боротьба

Досить успішно відкрили цьогорічний сезон змагань збаразькі борці — вихованці ФСК "Чемпіон".

На ІV-ому Міжнародному турнірі з вільної боротьби серед молодших юнаків, який відбувся 23-24 січня у польському місті Жешуві (Підкарпатське воєводство) команда клубу здобула друге місце, уступивши лише господарям змагань, і випередивши львівських друзів, які посіли третю сходинку п’єдесталу пошани.

Загалом у турнірі взяли участь 16 команд, до складу яких входило понад 120 учасників із міст Польщі, Словаччини, Чехії, українських — Збаража, Коломиї, Хмельницького, Львова.
В особистому заліку наші земляки здобули дві золоті медалі. Зокрема чемпіонами стали Юрій Вовк (вагова категорія 32 кг) та Андрій Ткач (35 кг).

— Прикро, − відзначив тренер хлопців Петро Король, — що Назару Григоряку, який добре змагався у категорії 25 кг, на шляху до перемоги стали лише помилки судді. Тож Назар через незалежні від нього причини опинився на третьому місці. "Бронзу" здобули ще троє спортсменів зі Збаража: Олександр Бебко (47 кг), який достойно провів поєдинок зі львівським борцем, уступивши йому лише в останні секунди, а також Олег Ключка (38 кг) і Володимир Михайловський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: