У понеділок матч Євро-2016 у Києві Україна – Іспанія судитимуть серби

09 жовтня 19:32
Переглядів: 78
суддя

Визначилася бригада арбітрів, яка буде працювати на матчі відбіркового циклу чемпіонату Європи 2016 року Україна – Іспанія, що відбудеться в понеділок, 12 жовтня, на НСК «Олімпійський».

Арбітром матчу призначено 42-річного рефері з Сербії Мілорада Мажича. Асистентами арбітра у цій зустрічі будуть Мілован Рістич та Далібор Джурджевич, а додатковими асистентами арбітра – Даніло Груїч та Ненад Джокич (усі – Сербія). Резервний арбітр – Неманья Петрович (Сербія).

Мілорад Мажич народився 23 березня 1973 року в місті Врбас, Югославія. Дебютував в якості головного арбітра матчу вищого дивізіону чемпіонату Сербії 18 серпня 2007, а у 2009 - став арбітром ФІФА.

Серб вже неодноразово отримував призначення на матчі за участю українських клубів та національної команди. У 2012 році він двічі працював на товариських матчах збірної України, де суперниками «синьо-жовтих» були збірні Чехії (15 серпня) та Болгарії (14 листопада).

Востаннє на матчі за участю української команди Мілорад Мажич працював у травні 2015 року, коли у півфіналі Ліги Європи зустрічалися «Наполі» та «Дніпро». 


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: