У пошуках підсилення: форварди для ФК "Тернопіль"

11 березня 07:21
Переглядів: 648
Лакуста

Після матчу з львівськими «Карпатами» головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш наголосив що команді потрібен ще як мінімум один нападник.

Ми вирішили допомогти тренеру в пошуках і пропонуємо на його розгляд кілька варіантів підсилення атаки для муніципального клубу.

Як відомо Василь Івегеш запрошує у свою команду тільки молодих і перспективних гравців, які здатні рости і розвиватись разом з командою. А враховуючи, що основною статтею доходів клубу є фінансування з міського бюджету то ще одним важливим критерієм для клубу при підборі гравців є їхні фінансові апетити. Ми пропонуємо розглянути трьох форвардів, які вже не один рік виступають на професійному рівні.

лакуста

Лакуста Олександр Анатолійович

Дата народження: 08.08.1991 (22 роки)

Амплуа: форвард.

Зріст: 185 см. Вага:74 кг.

Статистика:

- нинішній сезон: 15 матчів (1188 хвилин)  5 голів, 3 попередження і 1 вилучення

- всього в профі кар'єрі: 52 матчі і 9 гол у чемпіонаті, 4 матчі (2 голи) в кубку.

Виступав за команди: Буковина (Чернівці), Нива (Тернопіль), Динамо (Хмельницьк)

Молодий форвард, вихованець чернівецького футболу починав грати у футбол у рідній «Буковині».  В Чемпіонат України (ДЮФЛ) зіграв 74 матчі і забив 20 голів. Але закріпитись в першій команді області так і не зміг (9 матчів). Сезон 2012/13 провів у тернопільській «Ниві» - 28 матчів (4 голи). Влітку минулого року після виходу тернополян у Першу лігу клуб не захотів продовжувати з ним контракт і Лакуста перейшов в «Динамо» (Хмельницьк). В Хмельницьку він став одним з лідерів атаки команди і продемонстрував досить хороший показник результативності, враховуючи що команда була аутцайдером Другої ліги. Цієї осені «Динамо» знялось з чемпіонату і зараз форвард перебуває у статусі вільного агента.

Чому потрібно підписувати?

  1. По-перше у Лакусти не виникне проблем з акліматизацією, він уже жив і грав в Тернополі.
  2. По-друге його зарплатні апетити відповідають бюджету ФК «Тернопіль».
  3. По-третє його манера гри цілком вписується в схеми Василя Івегеша.

османов

Османов Редван Ібрагімович

Дата народження: 05.05.1993 (20 років)

Амплуа: форвард.

Зріст: 178 см. Вага:70 кг.

Статистика:

- нинішній сезон: 7 матчів (543 хвилин), 4 попередженнь, 1 вилучення.

- всього в профі кар'єрі: 50 матчі і 5 голів у чемпіонаті, 1 матч (1 гол) в кубку.

Виступав за команди:  «Єдність» (с.Плиски), «Нива» (Тернопіль), «Кримтеплиця» (Молодіжне), «Динамо» (Хмельницьк).

Вихованець УОР Сімферополь на юнацькому рівні зіграв 68 матчів і забив 15 голів. Першим клубом став ФК «Єдність» за який зіграв 14 матчів (1 гол). Наступним клубом стала тернопільська «Нива» де Османов зіграв 19 матчів (1 гол). Взимку 2013 рок став одним з тих гравців які покинули команду, оскільки на думку головного тренера Ігоря Яворського не дотягували до рівня команди яка повинна боротись за вихід у Першу лігу.  Весною 2013 року зіграв 10 матчів (1 гол) за «Кримтеплицю» з Молодіжного, яка виступала в Першій лізі. Після розпаду кримської команди перейшов в «Динамо» з Хмельницька. Зараз є вільним агентом.

Швидкий і мобільний форвард, незважаючи на низьку результативність, може стати хорошим підсилення для муніципалів і суттєво збільшить конкуренцію за місце в основі.  

худобяк

Худоб'як Ігор Орестович

Дата народження: 05.04.1987 (26 років)

Амплуа: форвард.

Зріст: 183 см. Вага:86 кг.

Статистика:

- нинішній сезон: 21 матчів (1495 хвилин)  8 голів, 2 попередження в чемпіонаті, 3 матчі (249 хв.) 1 гол і 1 попередження в кубку.

- всього в профі кар'єрі: 211 матчів і 50 голів у чемпіонаті, 11 матчі (2 голи) в кубку.

Виступав за команди: «Факел» (Івано-Франківськ), «Динамо-2» (Київ), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Севастополь», «Гомель» (Білорусь), «Енергетик» (Бурштин), «Геліос» (Харків), «Енергія» (Миколаїв), «Гал-Вапно-Енергетик» (Галич).

Трансферна вартість - 100.000 євро.

Минулого тижні ФК «Енергія» з Миколаєва знялась із чемпіонату України з футболу у Другій лізі,  а всі її гравці стали вільними агентами. Був в складі миколаївської команди і добре відомий західноукраїнським любителям футболу гравець – форвард Ігор Худоб'як. Розписувати де він грав і які його досягнення не потрібно. Відзначимо тільки, що виступаючи в складі одного з аутсайдерів ліги, Ігор продемонстрував хорошу результативність – 8 голів. Цієї зими Худоб'як перебував на перегляді в ФК «Титан» з Армянська, але до підписання угоди так справа і не дійшла.

Ігор Худоб'як може стати справжньою знахідкою для ФК «Тернопіль». Молодий, потужний форвард з досить великим досвідом виступів у всіх українських лігах міг би стати лідером атак тернопільської команди. Його потрібно підписувати із врахуванням того, що муніципали претендують на вихід у Першу лігу. Тому, якщо клуб дійсно хоче підвищитись у класі, колективу потрібні досвідчені гравці на полі, які мають за спиною матчі на найвищому рівні. Також варто зазначити, що Ігор не женеться за великими контрактами. Миколаївська «Енергія» не відносилась до команд з великим бюджетом, а весною 2013 року  Худоб'як для підтримки форми виступав за аматорську команду «Гал-Вапно-Енергетик» (14 матчів, 13 голів), яка виступає в чемпіонаті Івано-Франківської області. Тому, для бюджету клубу, його зарплата не стан тягарем.

Також варто звернути увагу на гравців, які грають за аматорські команди. За «Тернопіль» грає один з кращих воротарів Другої ліги Микола Плетенецький, який ло переїзду в Тернопіль виступав за «Карпати» (Яремче) в чемпіонаті Івано-Франківської області.

Ромаш Роман Іванович – кращий бомбардир Чемпіонату Івано-Франківщини

Дата народження: 17.04.1991 (23 роки)

Амплуа: форвард.

Зріст: 177 см. Вага:66 кг.

Статистика:

- нинішній сезон: 24 матчі (2117 хвилин)  26 голів (2 з пенальті), 3 попередження в чемпіонаті області, 1 матч (90 хв.)  в кубку області.

- всього в аматорській кар'єрі: 60 матчів і 37 голів у чемпіонаті, 6 матчів (1 гол) в кубку.

Виступав за команди: «ДЮСШ-3» (Івано-Франківськ),  «Гуцульщина» (Косів)

родевич

Родевич Олексій Станіславович – один з кращих гравців Чемпіонату Івано-Франківщини

Дата народження: 11.08.1988 (25 років)

Амплуа: форвард.

Зріст: 187 см. Вага:82 кг.

Статистика:

- нинішній сезон: 19 матчі (1144 хвилин)  9 голів, 2 попередження в чемпіонаті області, 1 матч (46 хв.)  в кубку області.

- всього в профі кар'єрі: 126 матчі, 14 голів

- всього в аматорській кар'єрі: 37 матчів і 16 голів

Виступав за команди: «Карпати» (Львів), МФК «Миколаїв»,  «Карпати» (Коломия)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: