У представників Львівщини - дві "бронзи" з карате на етапі PL.K1 у Зальцбурзі

20 квітня 15:00
Переглядів: 149
карате

16-17 квітня 2016 року національна збірна команда України з карате брала участь у черговому етапі найпрестижнішої серії змагань з карате WKF«PremierLeague.Karate1», який відбувся в австрійському місті Зальцбург.

Цей турнір зібрав 730 спортсменів із 60-ти країн світу, які зійшлися у безкомпромісній боротьбі на татамі, щоб визначити найсильніших. Для українських спортсменів це був останній старт перед Чемпіонатом Європи, що триватиме 508 травня у Монпельє (Франція), а також першим етапом відбору до Чемпіонату Світу з карате (19-23 жовтня 2016 року, Лінц, Австрія). Українська делегація складалася з 26 спортсменів, серед яких було 9 вихованців львівської школи карате.

За результатами змагань українська команда виборола три бронзових медалі, дві з яких на рахунку львівських спортсменів Катерини Кривої та Олега Філіповича.

Вихованка СК «Скіф» (тренер Богдан І.О.), випускниця ЛДУФК, член збірної команди України Катерина Крива, яка виступала у ваговій категорії -50 кг. у першому колі перемогла суперницю з Білорусії, у другому колі наша спортсменка поступається за рішенням суддів майбутні переможниці змагань спортсменці з Японії. Вже у «втішаючи» поєдинках за бронзові нагороди українка по черзі отримує перемоги над суперницями з Угорщини, Польщі і у «малому» фіналі у напруженому поєдинку виграє у спортсменки з Гонконгу, посівши таким чином третю сходинку п’єдесталу у своїй ваговій категорії.

Представник СК «Юніон» (тренер Нікулін А.В.) Філіпович Олег виступаючи у ваговій категорії -60 кг. у першому колі отримує перемогу над представником Сербії, але у другому поступається майбутньому фіналістові турніру, представнику Македонії. У «втішних» поєдинках львів’янин почергово виграє у суперників з Сан Маріно та Швейцарії й у поєдинку за третє місце отримує перемогу над представником Італії.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: