У профі-боксі надія на нове покоління

15 травня 10:26
Переглядів: 885
lomachenko

Привіт, панове! Оновлюю свій блог статтею, яка сьогодні вийшла в "Газеті по-українськи"

29 квітня на "Донбас Арені" В’ячеслав Сенченко програв американцеві Полу Маліньяджі чемпіонський титул WBA. Відтак у професіональному боксі Україна залишилась лише з двома чемпіонами світу – братами Кличками.

Останній бій Сенченка фактично завершив еру чудової плеяди боксерів, які в 90-х виблискували на любительському рингу, а в 2000-х писали перші сторінки історії вітчизняного профі-боксу світового рівня. В різний час чемпіонськими поясами володіли Володимир Сидоренко, Сергій Дзінзірук, Андрій Котельник, Юрій Нужненко, згаданий В’ячеслав Сенченко. Можливо, ще хтось з них, найбільш імовірно, Дзінзірук, зможе повернутися на вершину. Але це покоління вже на відході.

Хто прийде їм на зміну і підніме нашу країну до попереднього рівня одного з лідерів світового професіонального боксу?

Колишні претенденти на титул Сергій Федченко, Макс Бурсак, Стас Каштанов здатні скористатися своїм чемпіонським шансом, якщо такий у них ще з’явиться. Але навряд чи їм під силу надовго втриматися на вершині.

Покладати надію на відродження нашої слави можемо тільки на нове покоління боксерів. Назвемо їх.

Ісмаїл Сіллах, 27 років (17 перемог, 14 нокаутів, одна поразка, нуль нічиїх), напівтяжка вага. 27 квітня він сенсаційно програв російському нокаутерові Денисові Грачову. Поразка відкине Ісму в рейтингах, дещо загальмує його просування на гору. Але краще зробити правильні висновки зараз, ніж коли буде пізно. Ми вправі розраховувати, що за півтора – два роки Сіллах стане чемпіоном світу.

Іван Редкач, 26 років (10 перемог, 9 нокаутів, нуль поразок, нуль нічиїх), перша напівсередня вага. Як і Сіллах Редкач робить свою кар’єру в Мецці профі-боксу – у США. Український шульга має унікальний як для своєї ваги відсоток перемог нокаутом. Вже найближчим часом він може дебютувати на великих американських телеканалах. А років за два Іван має всі підстави вийти на чемпіонські поєдинки.

Василь Ломаченко, 24 роки, Олександр Усік, 25 років, Євген Хитров, 23 роки. Наші зіркові любителі після Олімпіади в Лондоні мають намір перейти у професіонали. В кожного з названих є потенціал стати бійцями світового ТОП-рівня. Якщо ці хлопці потраплять у хороші промоутерські руки, то за три – чотири роки вони здатні змагатися за чемпіонські титули.

Це була стаття блогу Професіональний бокс із Василем Танкевичем

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: