У школах Тернополя проходять "Ігри патріотів"

02 грудня 16:30
Переглядів: 221
Ігри патріотів

Другий місяць поспіль у школах міста Тернополя відбувається спортивний фестиваль «Ігри патріотів», ініціатором якого є Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

У програму заходу входить: презентація команд, під час якої діти мають змогу проявити свою творчість та артистичність; комбінована естафета на швидкість, спритність і кмітливість; вікторина з історії та культури України.

Уже відбулось 7 внутрішньошкільних відбіркових етапів. Так, 26 листопада змагались юні патріоти Тернопільської класичної гімназії. За результатами команда «Козачат» 3-Б класу, перемігши команду «Діти України» з 3-А, пройшла у наступний етап.

27 листопада мірялись силами команди «Торнадо» (3-А) та «Спарта» (3-Б) Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Перемогу та право змагатись у зональних змаганнях здобули учні 3-А класу.

1 листопада за перемогу та вихід у наступний етап змагались аж 4 команди Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27: «Соколята» (3-А), «Факел» (3-Б), «Козачата» (3-В) та «Тризубівці» (3-Г). У напруженій боротьбі найкраще себе проявили «Тризубівці».

Команди нагородили грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, а учасників - подарунками від видавництва «Посібники & підручники» та солодощами.

Команди-переможці І етапу змагатимуться за першість міста у квітні 2016 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: