У шостому турі шахового Євро-2016 жіноча збірна України зіграла внічию, чоловіча – програла

20 листопада 21:00
Переглядів: 119
Музичук

Жіночі збірні України та Росії зіграли внічию на шаховому чемпіонаті Європи 2015 року, що триває у Рейк’явіку (Ісландія).

Після дня відпочинку поновилася боротьба за перемогу у командному чемпіонаті Європи, який вийшов на фінішну пряму у Рейк’явіку. Жіноча національна команда на чолі із сестрами Музичук (Аня і Марія здобули вищу освіту у Львівському державному університеті фізичної культури) у шостому турі (усього – дев’ять) не змогла обіграти головного фаворита й лідера турніру збірну Росії – 2:2.

Діюча чемпіонка світу Марія Музичук на першій дошці обіграла Алєксандру Костенюк, а Наталія Жукова на третій – перемогла Валєнтіну Гуніну. А от Анна Музичу і Анна Ушеніна свої партії програли Катерині Лагно та Алєксандрі Гарячкіній відповідно. За три тури до фінішу Росія продовжує утримувати лідерство (11 очок), українки відстають на два очки (9). Попереду нас із вісьмома очками в активі перебувають грузинки.

Чоловіча збірна України у шостому турі поступилася Франції – 1,5:2,5. Визначальною стала поразка Павла Eльянова, бо Василь Іванчук, Юрій Криворучко та Антон Коробов свої партії завершили унічию. Ця поразка відкинула України із призової трійки, де лідирує Росія – 11 очок, за нею – Франція (10) і Азербайджан (9). По 8 очок мають відразу сім збірних, включаючи Україну.

Довідка

Чемпіонат Європи-2015 із шахів

Рейк’явік (Ісландія). 12–22 листопада

6-й тур. 19 листопада

Чоловіки

Україна – Франція – 1,5:2,5

Усі українці свої партії звели внічию, окрім Ельянова, який програв.

Турнірне становище: Росія – 11, Франція – 10, Азербайджан – 9, Угорщина, Україна, Грузія, Іспанія, Вірменія, Польща, Латвія – по 8…

Жінки

Україна – Росія – 2:2

Марія Музичук і Наталія Жукова свої партії виграли, а Анна Музичук та Ушеніна програли.

Турнірне становище: Росія – 11, Грузія – 10, Україна, Угорщина – по 9, Польща, Сербія, Румунія, Австрія – по 8…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: