У Східниці відбудеться чемпіонат України з гірських перегонів

19 березня 20:54
Переглядів: 395
Ралі Галіція

У курортній Східниці 21-22 березня пройдуть чемпіонат України з гірських перегонів та ралі «Східниця 2014». Про це інформує Східницька селищна рада.

Змагання проводяться у відповідності з загальним регламентом Чемпіонату та Кубку України з ралі 2014 року. Ралі «Східниця 2014» включає трасу довжиною 121,8 км, з якої 69 км чотири спеціальні ділянки. Стартуватиме ралі із Східниці та проляже через села Новий Кропивник – Старий Кропивник – Бистриця – Смільна – Жданівка – Тур’є – Ісаї – Ясениця – Ластівка – Коритище – Новий Кропивник.

21 березня проїзд автомобільного транспорту на цій трасі буде перекриватися на пів години для проїзду екіпажів. 22 березня траса буде перекриватися на пів години з 13 до 18 години. 21 березня під час гірських перегони на перевалі Східниця – Борислав протягом цілого дня траса буде перекриватися на момент проходження екіпажів. Учасниками перегонів стануть спортсмени зі всієї України (Сімферополя, Києва, Львова, Ужгорода, Черкас, Косів (Івано-Франківська область), Дніпропетровська).

«Східниця 2014» входить до заліку Національної серії Кубок Карпат 2014 року. Змагання проводяться в абсолютному заліку та у залікових групах, які визначено регламенту Чемпіонату для серії ралі Кубок Карпат 2014, а саме: «4WD», «2WD», «SuperWD»

Змагання проводяться під патронатом Львівської облдержадміністрації та сприяння Східницької селищної ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: