У Солотвині провели спортивний захід "Ти зможеш, якщо зміг я!"

12 листопада 18:15
Переглядів: 100
Спорт

У вівторок, 10 листопада, в смт. Солотвин Богородчанського району в загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів відбувся спортивно-масовий захід "Ти зможеш, якщо зміг я!"

Захід організували Івано-Франківський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом молоді та спорту Богородчанської РДА за підтримки Івано-Франківської обласної ради.

На урочистому відкритті учасників спортивно-масового заходу привітали директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Святослав Бойко та головний спеціаліст відділу молоді та спорту Богородчанської РДА Віктор Тимощук.

Головною метою проведення заходу було популяризація здорового способу життя, формування свідомої потреби до занять фізичною культурою у дітей-вихованців спеціалізованих закладів.

У спортивно-масовому заході взяли участь понад 50 дітей, які змагались у різноманітних естафетах та конкурсах.

В результаті запеклої боротьби перше місце посіла команда "Веселка", друге місце виборола команда "Козацька чайка" і останнє призове місце взяла команда "Штурм".

Всі учасники спортивно-масового заходу отримали грамоти та роздаткові матеріали від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: