У Соснівці вшанували команду "Гірник" - володаря Кубка України серед аматорів

22 листопада 17:30
Переглядів: 780
Гірник

У п’ятницю, 20 листопада, у Соснівці відбулося урочисте вшанування володаря Кубка України серед аматорів місцевої команди «Гірник» та інших лауреатів футбольного сезону 2015 року – представників Соснівки. У яскравому підсумковому заході взяли участь керівники, тренери та футболісти команди «Гірник», керівники Федерації футболу Львівської області та Федерації футболу Червонограда, представники місцевої влади, ветерани футболу, юні футболісти, уболівальники та інші представники футбольної громадськості нашого краю.

Захопливе дійство вели, як і зазвичай, Василь Гавалко та Тетяна Забава, а першим, за гарною традицією, зі словами вітань і духовної настанови до присутніх звернувся настоятель Церкви Верховних Апостолів Петра і Павла отець Зеновій Буньо. Далі на сцену для отримання здобутих нагород запросили три команди юних футболістів зі Соснівки, які були найсильнішими на турнірах «Золота Осінь», «Кубок друзів», турнірі пам'яті Дмитра Михайлова. Після цього заслужені відзнаки було вручено команді ветеранів «Гірник» (Соснівка) за третє місце у чемпіонаті Львівщини серед ветеранів. 

І зрештою настав кульмінаційний момент урочистого заходу. Під бурхливі оплески на сцену були запрошені тріумфатори сезону, а саме гравці команди «Гірник» Анатолій Коваленко, Максим Щур, Василь Ляшук, Олег Смолинець, Роман Кондюх, Назар Райша, Іван Мацюра, Микола Богданов, Назар Буй, Микола Буй, Роман Кузьміч, Іван Семиряк, Віталій Кашуба, Андрій Дева, Іван Данилюк, Олег Яценко, Віталій Ільїн, Остап Сас, Олег Домальчук, Святослав Гатин-Лозинський, Володимир Данилюк, президент клубу Ігор Смолинець, віце-президенти клубу Олег Гульгун і Степан Винник, головний тренер Володимир Підкіпняк, тренер і начальник команди Василь Гавалко, адміністратори Юрій Дорош та Ігор Чмир, лікар команди Євген Ковалевич. Голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо виголосив вітальну промову та вручив капітану «Гірника» Анатолію Коваленку Кубок України серед аматорських команд. 

На цьому вшанування не завершилося, почесні відзнаки отримали ще багато людей, які зробили свій внесок у вагомі футбольні успіхи Соснівки. 

Інтерв'ю з головним тренером команди «Гірник» (Соснівка) Володимиром Підкіпняком: 

- Володимире, як оцінюєте підсумки сезону? 

- Перше коло чемпіонату Львівської області ми дуже добре зіграли, а друге коло нам трішки не вдалося - у задумах було по іншому, але у складі довелся робити корекції, адже з команди пішли деякі гравці. Тож у порівнянні з першим колом, друге провели слабше. Паралельно ми виступали у Кубку України серед аматорів. І дещо забракло, щоб на однаковому високому рівні відіграти у двох змаганнях. Побачивши за декілька турів до завершення чемпіонату області, що досягнути бажаного не можемо, всі сили спрямували на Кубок України. І це пішло на користь - ми здобули престижний кубок. Усі задоволені, відчуття та враження дуже приємні, позитивні. Команда на мажорній ноті завершила сезон. 

- Наскільки важко було досягнути потрібного результату у матчі-відповіді Кубка України? 

- Ми знали що команда «Балкани» вдома практично всі ігри вигравала з потрібним рахунком. Граючи перший матч на виїзді, а другий удома, вони робили такий результат, який їм був потрібний. При численній глядацькій симпатії до «Балкан», очікували, що буде дуже великий тиск із боку глядачів і, можливо, у деякій мірі, суддівського корпусу. Тож хочу віддати належне нашій команді. Були моменти, коли гра не була яскравою, були моменти, коли треба було терпіти, та завдяки успішним оборонним діям нам вдавалося часто організовувати контратаки. І у нас були моменти, зокрема Андрій Дева влучив у поперечину, Віталій Кашуба класно пробив головою. Протягом однієї хвилини було декілька моментів. Команда суперників дуже гарно розпочинала атаки, також мала хороші нагоди. Там багато гравців пристойного рівня. Стандарти у них дуже небезпечні. Та дуже надійно зіграв наш капітан команди, голкіпер Анатолій Коваленко, який тягнув надзвичайно складні м'ячі. Команді це додавало натхнення, вона виглядала, вважаю, пристойно. В усіх ланках було взаєморозуміння і у підсумку ми завершили матч із рахунком, який нам був потрібний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: