У спорткомплексі НФК "Ураган" монтують накриття

26 січня 18:30
Переглядів: 90
Ураган

У спорткомплексі НФК «Ураган», що на Пасічній в Івано-Франківську, монтують накриття для піщаного майданчика. Найвища точка конструкції – 18 метрів, вага – 60 тонн.
Про це «Репортеру» повідомив консультант з питань будівництва клубу Анатолій Пригарський.

За його словами, 60-тонне накриття складатиметься із 16 арок, окремі вузли до яких зробили на заводі в Києві.

«Для монтування однієї арки, яка важить приблизно 3,5 тонни, треба три крани, аби скріпити частини конструкції», – каже Анатолій Пригарський.
Накриття буде шириною 36 м, найвища точка – 18 м. Воно охоплюватиме площу 45 х 36 м (поле+трибуни). Після монтажу конструкцію накриють білим тентом, який не пропускає опади та розсіює світло.

«Видимість буде, як удень», – додав Пригарський.
Накриття роблять, аби франківці могли займатися на піщаному майданчику не лише влітку. Восени там утрамбують пісок, а потім на нього постелять спеціальне модульне покриття.  Тоді можна буде пограти в теніс, волейбол, баскетбол і навіть футзал.

Заступник виконавчого директора НФК «Ураган» Андрій Іванович зазначив, що накриття роблять за кошти, виділені з державного бюджету.

«Це як субвенція місцевому бюджету на соціально-економічний розвиток. Освоїло гроші управління капітального будівництва міськвиконкому», – уточнив він.
До слова, роботи планують завершити до 30 квітня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: