У Стрию стартував суперфінал з шахів

25 серпня 15:12
Переглядів: 287
шахи

На базі Стрийської ЗОШ № 7 стартував суперфінал першості м. Стрия з шахів. Змагання проходять під патронатом народного депутата України, голови Благодійного фонду «Добре серце» Олега Канівця. Про це повідомила прес-служба фонду.

Спортсмени змагаються у трьох номінаціях: класичних шахах, активних шахах (рапід) та блискавичних шахах (бліц). На старт вийшло 10 шахістів. З них 7 кандидатів у майстри спорту та 3 першорозрядники. Серед учасників 6 чемпіонів м. Стрия різних років: Роман Пристай, Карпо Аракелян, Яків Дунаєр, Володимир Виваль, Віталій Крашанович і чинний чемпіон 2014 року Юрій Коробов. Також у змаганнях бере участь кращий шахіст серед ветеранів Стрийщини Василь Тимків (70 років) та кращий юніор Віталій Дзюрак (14 років). До них долучились кандидат в майстри спорту Олександр Соловйов та Богдан Задорецький.

На відкритті турніру учасників привітали головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді і спорту Стрийської міської ради Руслан Каліцун, помічник народного депутата України Олега Канівця Юрій Вінярський та головний суддя змагань – голова Шахово-шашкової федерації Стрийщини Роман Благут.

Після трьох турів лідерство захопили кандидати в майстри спорту Володимир Виваль та Карпо Аракелян в доробку яких по дві перемоги та одній нічиї.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: