У Стрию відбувся Меморіал Юрія Брунцвіка-2015

10 березня 17:40
Переглядів: 329
Брунцвіка

Ось уже протягом пятнадцяти років у Стрию, на початку березня  у спортзалі ДЮСШ міськвно відбувається регіональний турнір з волейболу, присвячений світлій пам’яті відомого далеко за межами Стрийщини тренера Юрія Андрійовича Брунцвіка. Не став винятком і цей рік.

Слід зазначити, що Юрій Андрійович Брунцвік народився 7 березня 1934 року у с. Гукливе, Воловецького району, Закарпатської області. У 1957 році він закінчив Львівський інститут фізичної культури і спорту. Трудову діяльність розпочав у далекому 1957 році, в Стрийському технікумі механізації та електрифікації сільського господарства. У 1959 році перейшов на роботу у Стрийську міську ДЮСШ, де очолив секцію жіночого волейболу. З 1990 по 1999 рр. він працював директором вищезгаданого закладу. Понад 40 років він віддав волейболу, виховавши за цей час багато збірників міста, області та України. Серед його вихованок є чемпіони області, призери чемпіонатів України, багатьох всеукраїнських та всесоюзних турнірів. У 1999 році він вийшов на пенсію. А 25 січня 2001 року перестало битися його серце. Ім’я Юрія Андрійовича Брунцвіка навічно вписано золотими літерами в історію спортивної Стрийщини...

волейбол

У неділю, 8 березня чотири волейбольні жіночі збірні команди "Інфізу" (Львів), Стрия, Нового Роздолу та Червонограда змагалися за титул переможця цього традиційному ювілейному турнірі.

Організаторами виступили: відділ молоді та спорту Стрийського міськвиконкому, ДЮСШ міськвно та осередок ветеранів спорту Стрийщини.

Інформаційні спонсори турніру: сайт "Галичина спортивна", газета «Фортуна», часописи «Гомін волі" та "Рідне поле", ТРК «ЛАН».

Під час урочистого відкриття турніру пролунав Гімн України, капітани команд підняли Державний прапор України. Численні вболівальники та учасники турніру хвилиною мовчання вшанували пам’ять Ю.А. Брунцвіка, а організатори змагань доручили Роману Мазяку та Руслану Каліцуну покласти вінок на його могилу. Учасників та гостей турніру привітали: депутат Стрийської міської ради Ігор Брик, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Стрийського міськвиконкому Руслан Каліцун, жружина Ю. А. Брунцвіка - п. Євгенія Брунцвік, ветеран спортивного руху Стрия Василь Коханчик, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк, директор Стрийської міської ДЮСШ Олексій Кухар, заступник директора Стрийської ДЮСШ міськвно Дмитро Шнайдер, методист Стрийської ДЮСШ міськвно, відмінник фізичної культури СРСР Леонід Вечерік, заступник головного редактора газети «Фортуна» Михайло Олійник та інші. Усі вони побажали учасницям турніру усіляких гараздів та довгих років життя. Крім того, Ігор Брик, з нагоди Міжнародного жіночого дня, подарував усім присутнім у спортзалі жінкам красиві тюльпани.

волейбол

Головний суддя турніру - арбітр національної категорії Дмитро Шнайдер, суддя турніру – Микола Столярський.

Ігри проходили за круговою системою.

У розмові з нашим журналістом Дмитро Шнайдер відзначив, що усі команди показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги.

Боротьба точилася не лише за кожну виграшну партію, але і за кожне залікове очко. Першими на спортивний майданчик вийшли команди-фаворити - збірні "Інфізу" (Львів) та Нового Роздолу. У цьому напруженому двобої перемогу святкували волейболістки Нового Роздолу – 2:0 (25:19, 25:18).

У наступному двобої волейболістки Стрия з таким самим рахунком – 2:0 (25:22, 25:21) перемогли своїх опоненток з Червонограда.

В парі між командами Стрия та Нового Роздолу Дмитро Шнайдер зафіксував перемогу волейболісток Нового Роздолу – 0:2 (18:25, 19:25).

волейбол

Решта матчів закінчилися так: Новий Розділ - Червоноград 2:0 (25:16, 25:15), Стрий - "Інфіз" (Львів) 0:2 (20:25, 22:25), "Інфіз" (Львів) - Червоноград 2:0 (25:17, 25:19).

Отже, здолавши усіх своїх суперників, переможцями XIV регіонального турніру з волейболу, присвяченого пам’яті відомого тренера Юрія Андрійовича Брунцвіка стали волейболістки Нового Роздолу у складі: Т. Григорощук, О. Рошан, Т.Хома, Ю. Матвіїв, А. Хурян та Н . Гладій.

Другими фінішувала збірна Львівського "Інфізу", третіми – волейболістки Стрия.

Рекордсменом за кількістю титулів на цьому турнірі є збірна Стрия, яка одинадцять разів була тріумфатором.

волейбол

Оргкомітет та суддівський комітет назвав кращих у кожній з команд: Новий Розділ - Тетяна Григорощук, "Інфіз" (Львів) – Вікторія Лук'янець, Стрий – Уляна Єрмакова, Червоноград – Тетяна Чарнош.

Переможець та призери були нагороджені кубками та дипломами, а кращі гравці у командах –  волейбольними статуетками. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: