У Стрию відбувся регіональний турнір з волейболу, присвячений світлій пам’яті Юрія Брунцвіка

11 березня 13:30
Переглядів: 206
Волейбол

Ось уже протягом шістнадцяти років у Стрию, на початку березня  у спортзалі ДЮСШ міськвно відбувається регіональний турнір з волейболу, присвячений світлій пам’яті відомого далеко за межами Стрийщини тренера з волейболу Юрія Андрійовича Брунцвіка. Не став винятком і цей рік.

Юрій Андрійович Брунцвік народився 7 березня 1934 року у с. Гукливе, Воловецького району, Закарпатської області. У 1957 році закінчив Львівський інститут фізичної культури. У тому ж році розпочав трудову діяльність, у Стрийському технікумі механізації та електрифікації сільського господарства. У 1959 році перейшов на роботу в Стрийську міську дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮСШ), де очолив секцію жіночого волейболу. У 1990 році його було призначено директором Стрийської міської ДЮСШ. Понад 40 років Ю. А. Брунцвік віддав волейболу, виховавши за цей час багато збірників міста, області та України. Серед його вихованок є чемпіони області, призери чемпіонатів України, багатьох всеукраїнських та всесоюзних турнірів. У 1999 році він вийшов на пенсію. А 25 січня 2001 року перестало битися його серце. Ім’я Юрія Андрійовича Брунцвіка навічно вписано золотими літерами в історію спортивної Стрийщини...

Попередні п’ятнадцять турнірів відбувалися серед ветеранських жіночих команд. А з цього року організатори вирішили дещо змінити формат змагань, запросивши юнацькі дівочі волейбольні команди.

У неділю, 8 березня відбувся XVI регіональний турнір – Меморіал Юрія Брунцвіка, в якому прийняли участь шість волейбольних дівочих команд з Долини, Дрогобича, Жидачева, Мостиська,Стрия та Конюхова (Стрийський р-н). Організаторами турніру виступили: відділ молоді та спорту Стрийського міськвиконкому та Стрийська ДЮСШ міськво. Під час урочистого відкриття турніру пролунав Гімн України, капітани команд підняли Державний прапор України. Далі усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Ю. А. Брунцвіка, а організатори змагань доручили Роману Мазяку та Руслану Каліцуну покласти вінок на його могилу. Учасників та гостей турніру привітали: головний спеціаліст відділу молоді та спорту Стрийського міськвиконкому Руслан Каліцун, голова федерація волейболу Стрийського р-ну Богдан Барабаш, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк, директор Стрийської міської ДЮСШ Олексій Кухар, заступник директора Стрийської ДЮСШ міськвно Дмитро Шнайдер, заступник головного редактора газети «Фортуна» Михайло Олійник, президент волейбольного клубу «Карпатська рись» Ігор Брик та інші. Усі вони побажали учасницям турніру вдалих стартів та мирного неба. Крім того, Богдан Барабаш з нагоди Свята весни, вручив усім учасницям турніру квіти. Головний суддя турніру - суддя національної категорії Дмитро Шнайдер, суддя – Богдан Барабаш. Ігри проходили по круговій системі. У розмові зі мною Дмитро Йосипович відзначив, що усі команди показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги. Боротьба точилася не лише що за кожну виграшну партію, але і за кожне залікове очко. У підсумковому результаті переможцем Меморіалу Юрія Брунцвіка-2016 стала збірна команда Долини. Друге та третє місця відповідно посіли дівочі команди Дрогобича та Мостиська. Подальші місця розподілилися так: четверте – Жидачів, п’яте – Стрий, шосте – Конюхів. Оргкомітет визначив кращих у своїх командах: Долина – Мар’яна Мураль, Дрогобич – Наталя Лисак, Мостиська – Юлія Кульманицька, Жидачів – Юлія Панчишин, Стрий – Андріана Кукицяк, Конюхів – Ірина Бас.

Переможець та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами, а кращі гравці у командах – пам’ятними статуетками та дипломами.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: