У суботу у Винниках стартує чемпіонат України з футболу серед лікарів

14 квітня 09:30
Переглядів: 142
Футбол

Упродовж двох днів, 16-17 квітня, у м. Винники триватиме четвертий чемпіонат України з футболу серед лікарів. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

У змаганнях візьмуть участь понад 100 лікарів з десяти областей України – Волинської, Вінницької, Житомирської, Київської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Харківської, Херсонської та Хмельницької.

Зокрема, у суботу, 16 квітня, о 9:00 год проведуть жеребкування, о 10:00 год – відбудеться церемонія відкриття Чемпіонату, а о 19:30 год – загальні збори Української футбольної асоціації медиків.

Турнір відбуватиметься під егідою УФАМ, за підтримки Радника Президента України з гуманітарних питань Ольги Богомолець, директора департаменту охорони здоров’я Богдана Чечотки, мережі лабораторій "Ескулаб" та "Укрмедстар".

Контактна особа: Андрій Пельц  0671816080 

Довідка:

Українська футбольна асоціації медиків (УФАМ) є дійсним членом Всесвітньої Медичної Футбольної Федерації. За час існування ВО УФАМ відкрили осередки асоціації у Київській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Вінницькій, Рівненській та Львівській областях, де провели товариські зустрічі з місцевими командами лікарів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: