У Теребовлі до Дня Святого Миколая пройдуть футзальні поєдинки

17 грудня 11:30
Переглядів: 101
Футзал

Турнір з футзалу, присвячений Дню Святого Миколая, пройде у Теребовлі. Відбудеться захід 18 грудня в спортивному залі РЦФЗН «Спорт для всіх». Учасниками змагань стануть юнаки 2003 року народження та молодші. Склад команди – 14 учасників та два тренери-представники. Приїзд команд на змагання до 9 години 30 хвилин. Початок о 10 годині.

Турнір проводитиметься за спрощеними правилами змагань з футзалу. Система проведення змагань буде визначена на місці. Тривалість гри – 2 тайми по 10 хвилин. Команди-призери та переможець турніру, будуть нагороджені кубками та дипломами, а учасники команд медалями та грамотами. Грамотами та призами будуть відзначені також кращі гравці.

Організаторами заходу виступили управління з питань фізичної культури та спорту департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації та Теребовлянський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію.

Відбуватиметься захід задля визначення кращих команд та гравців, популяризації футболу серед дітей та підлітків, залучення учнівської молоді до активних форм відпочинку; соціальної адаптації дітей з неблагополучних сімей.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: