У Ternopil Hockey Classic візьме учать 24 команди

22 січня 08:23
Переглядів: 261
хокей

28-29 січня на Тернопільському ставі відбудуться змагання з хокею. «Хокей на озері» є різновидом класичного хокею. Гра проводиться на відкритому повітрі, команди грають 4 на 4, без воротарів. Немає бортів та заборонена силова боротьба.

- У США на 200-300 команд проводять на декілька днів, багато ігор, бюджети дуже великі. Хотілось щось таке маленьке почати в Тернополі. Це такий полегшений формат хокею, де мінімум амуніції, гра направлена на те, щоб отримувати задоволення, перш за все від комбінаційної гри, – розповів каналу ТВ-4 організатор змагань з хокею Георгій Хвічія-Дуве.

В перше у Тернополі такі змагання відбулись 2013 року. У змаганнях взяло 13 команд із п’яти областей України. Ще одні змагання відбулись 2014 року. У 2015 і 2016 роках змагання не проводились через несприятливі погодні умови.

Цього року у Ternopil Hockey Classic візьме учать 24 команди із Тернополя, Львову, Луцька, Кривого Рогу, Києва, Одеси. Третина з команд представляють «файне місто». Ігри відбуватимуться на шести ковзанках, що підготують на Тернопільському ставі. Кожна команда зіграє 2-3 гри на день, а переможець отримає ексклюзивний дерев’яний кубок. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: