У тернопільського футболу є майбутнє

29 березня 16:19
Переглядів: 167
нива тернопіль

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк відвідав гру 1/4 фіналу кубку України між командами ФК Тернопіль та одеського Чорноморця.

Перед початком матчу керівник області разом з міським головою Тернополя Сергієм Надалом оглянули стан підготовки стадіону, обговорили питання функціонування федерації футболу, розвитку аматорських та професійних футбольних клубів.

За словами голови ОДА Олега Сиротюка, футбол, як один з найбільш масових видів спорту, повинен відчувати постійну та надійну підтримку влади та громади області.

— Моє завдання, як голови адміністрації, створити всі умови для того, щоб мешканці області відчували та бачили, що область живе і розвивається. Це, зокрема, стосується і фізичного виховання, і професійного спорту. Наше завдання — зробити усе, аби вболівальники мали якісний футбол, а вихованці футбольних спортивних шкіл — чітку перспективу росту у професійних клубах. Ми повинні дбати і про вболівальника, який звик бачити на стадіоні свою рідну команду, своїх футболістів, тернополян, які викладаються на футбольних полях і дарують нам гарну гру, — зазначив керівник області в інтерв'ю телеканалу "Футбол".

Ситуація з існуванням в обласному центрі двох професійних футбольних команд є унікальною, оскільки далеко не кожне місто України може таким похвалитися. Проте, утримувати сильні та професійні команди завдання не з легких, потребує постійної уваги, максимальної віддачі та прозорості.

Сьогодні досить складним є питання існування футбольного клубу Нива, адже команда має величезні борги, у неї відсутня власна тренувальна база, немає належного поля. Клуб накопичив чимало зобов’язань перед різними комерційними структурами. Невиконані голослівні обіцянки фактично довели Ниву до межі фінансового колапсу.

Для того, щоб зберегти улюблений клуб тернополян, керівництву треба негайно провести ретельний аудит витрачених коштів, перевірити направду критичні розміри боргів клубу та запропонувати механізми виходу із ситуації, що склалася.

— Ми будемо більше уваги звертати на дитячий та юнацький футбол, на футбол не тільки в обласному центрі, а й в селах та містечках нашої області. Футбол люблять, для багатьох він є сімейною традицією, футбол — прекрасний спосіб впровадження здорового способу життя. Тернопільський футбол завжди мав свій особливий характер, тому я певен, що в нього гідне майбутнє, — каже Олег Сиротюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: