У тернопільському футболі назріває черговий скандал

18 червня 23:32
Переглядів: 543
Коноба

Такий висновок можна зробити з останніх публікацій на місцевих сайтах та публікаціях місцевих спеціалістів на своїх сторінках у соціальних мережах.

Зокрема, тренер дитячо-юнацької спортивної школи з футболу Андрій Яблонський чітко заявляє, що у нього відверто вкрали одного з найталановитіших молодих голкіперів. І зробили це функціонери, які мають стосунок до футбольного клубу «Тернопіль» та його дочірних структур.

«Кому це потрібно І для чого В КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту КРАДУТЬ ГРАВЦІВ !!!!, - пише на своїй сторінці Андрій Яблонський, звертаючись з відкритим листом до голови федерації футболу області Володимира Мариновського та міського голови Тернополя Сергія Надала. – Доброго дня !!!! Шановний Сергій Віталійович та Микола Миколайович !!!

Почну свою мову з мудрих єврейських слів де сказано: "Коли я почав говорити я став дорослішим , коли я перестав говорити я став мудрішим". Але мовчати в даному випадку - є недоречно ! Це крик душі. Всі любителі дитячого футболу знають, яких зусиль ДЮСШ Тернопіль приклало для того, щоб цьому сезоні залишитись у вищій лізі ДЮФЛ України: всього-на-всього одне очко нас відділило від прірви.

Але не всім я так розумію дана школа дає спокій! Тому що там ведеться велика робота і результат в плані підготовки кадрів я вважаю є колосальним, як в плані обласних змагань так і всеукраїнських Професійних !

Вже місяць у тісних колах йдеться мова про створення педагогічного ліцею. Нічого не маю проти даного заходу, але не за рахунок вихованців КЗ ДЮСШ Тернопіль. Тим більше тих, які є кістяком команд у Всеукраїнських змаганнях ДЮФЛ України і представляють як Тернопільську область так і місто Тернопіль!

Так 10-12 числа проходив відбір у вище згаданий заклад, і що я бачу - основний воротар команди 2000 р.н. Вже на перегляді у даній команді. Ні тренери ні курівництво школи не поставлене до відому!!! Яка корпоративна етика панує в тренерських колах м. Тернополя !!!! Для чого це робиться, щоб штучно ослабити позиції даної команди та школи в цілому!!!

Так як цей гравець є основним воротарем команди більше того єдиним на даному віці!!! А які наслідки я можу пояснити ! Футбольні люди знають яких зусиль потрібно докласти до того щоб підготувати воротаря для участі у Всеукраїнських змаганнях U -16 ДЮФЛ України !!!

У нас вибивають з під ніг землю для існування!!!

До речі, у минулому році в спецклас Пронятинськоі школи було забрано два гравці основного складу 2000р.н. Які приймали участь у змаганнях ДЮФЛ України в цьому році вихованці даного спецкласу не зіграли ні одної хвилини за ДЮСШ з футболу!!! Та й взагалі ні в яких змаганнях !!!! Ні на якому рівні !!!

Шановані високопосадовці прошу вас посприяти даній ситуації , розібратися, і повпливати на цей процес !!!!

Готовий зустрітися та більш чітко обманювати дану проблему !!!!»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: