У Тернопільському районі аутсайдери святкують перемоги

09 вересня 13:21
Переглядів: 138
Гол

Черговий тур чемпіонату Тернопільського району з футболу ознаменувався тим, що три команди, які ведуть боротьбу за збереження прописки в першому дивізіоні, здобули несподівані і переконливі перемоги над колективами, які перед початком першості декларували боротьбу як не за чемпіонство, то хоча би за медалі.

І якщо футболісти з Мишковичів і Івачева здобули свої звитяги над представниками з Великих Бірок і Великої Березовиці на домашніх стадіонах, то команда з Дичкова впевнено перемогла одного з кандидатів на золото з Дубівців на виїзді. Також притормозив лідер з Грабівців, удруге в сезоні зігравши у нічию з колективом з Великих Гаів. Ігри ж звітного туру принесли наступні результати:Шляхтинці - Товстолуг 1:1, Дубівці - Дичків 1:3, В.Гаї -  Грабівці 1:1, Мишковичі - В.Бірки 3:0, Івачів - В. Березовиця 4:2, Гаї Шевченківські -  Плотича 0:3 (-:+).

За п’ять турів до завершення чемпіонату представники з Грабівців з 44 очками в активі продовжують очолювати чемпіонську гонку, випереджаючи футболістів з Плотичі на чотири пункти (40 балів в турнірній таблиці). Колектив з Дубівців (32 очка) вже явно відпусти своїх конкурентів у відрив і тепер, напевно, буде старатися не втратити третю позицію, адже на п’яти наступають команди з Великих Гаїв, Великих Бірок і Товстолуга ( 30, 28 і 27 очків відповідно). Ну і зовсім несподівано до кагорти аутсайдерів скотилися футболісти з Шляхтинців (18 турнірних балів), яких з 20 пунктами вже випередили представники з Дичкова. 13 і 12 очків відповідно стало в колективів з Івачева і Мишковичів. Саме між цими чотирма колективами і очікується боротьба за збереження прописки в першій лізі.

В другому дивізіоні чемпіонату району з футболу серйозних несподіванок не було. Проте в кожній із трьох груп одна з ігор не завершилась, або не відбулася. В групі «А» під час зустрічі між командами з Цеброва і Козлова в середині другого тайму виникла масова бійка і арбітр прийняв рішення про неможливість продовжувати зустріч в такій атмосфері. В групі «Б» вже самі футболісти з Романівки вирішили не продовжувати гру з командою «Динамо» (Ступки), не погодившись з рішенням асистента і головного арбітрів про зарахування взяття воріт. Тепер цих два інцидента стануть предметом розгляду на черговому засіданні виконкому Тернопільської районної федерації футболу. А в групі «В» колектив з Великої Березовиці-2 попросту не виїхав на календарну гру в Білоскірку, а зустріч Плотича-2 – Товстолуг-2 перенесено. Інші ж ігри в другій лізі завершилися з такими рахунками: група «А» - Забойки -  Довжанка 2:0, Домаморич  - Озерна 2:6, Ігровиця  - Пронятин 0:4, Підгороднє -  Кутківці 3:0, група «Б» - Байківці -  Біла 2:2, Гаї Шевченківські-2 – Смиківці 2:2, М.Ходачків -  Лозова 2:1, Стегниківці  - Жовтневе 0:1, група «В» -В.Лука - Грабівці-2 8:1, Острів - Петрики 1:0, Білоскірка - В.Березовиця-2  3:0 (+:-), Баворів - Прошова 2:0, Лучка -  В.Глибочок 1:5.

В групі «А» команда з Озерної, в активі якої стало 38 очків, вже практично забезпечила собі перше місце і право в наступному сезоні знову грати в першому дивізіоні, адже футболісти з Пронятина, які йдуть другими, за три тури до завершення чемпіонату відстають на вісім балів. В групі «Б» колектив з Білої теж з 38 очками лідирує, і враховуючи календар їхніх ігор, що залишилося зіграти, футболісти вже однією ногою бачуть себе в наступному сезоні вже в першій лізі. І тільки в групі «В» йде запекла боротьба за єдину путівку в першу лігу . Чотири колективи по черзі змінюють один одного на вершині турнірної таблиці, дозволяючи собі маленькі погрішності. В цій групі виступає дванадцять команд і до кінця чемпіонату ще залишається п’ять турів, а становище лідерів зараз таке – футболісти з Острова мають 37 очків, в колективів з Великого Глибочка і Великої Луки по 36 балів, і 35 пунктів у команди з Прошової.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: