У Тернопільському районі готуються до футбольного сезону

27 березня 20:12
Переглядів: 131
футбол

20 березня у приміщенні Тернопільської райради відбулося перше організаційне засідання виконкому Тернопільської районної федерації футболу. Проходило воно в розширеному режимі разом з представниками команд. Також уперше, мабуть, за останні роки в роботі засідання взяли участь представники влади - заступник голови районної адміністрації Роман Наконечний та начальник відділу молоді і спорту Василь Заторський.

Активну позицію зайняв і єдиний голова від сільських і селищних рад, який був присутній на зібранні, – Олег Кохман, представник команди «Надія» В.Гаї. На жаль, проігнорували засідання представники чемпіонів району двох останніх років – команди ВК «Грабівці» і «Королівський смак» В.Бірки.

Розпочав засідання голова федерації Сергій Лісовий хвилиною мовчання в пам'ять про патріотів України – Героїв «Небесної сотні». У своїй короткій промові він згадав успіхи, яких досяг районний футбол у минулому році, а також прикрий конфлікт, яким завершився минулорічний чемпіонат району з футболу. Після цього слово взяв представник влади Роман Наконечний, у недалекому минулому теж хороший футболіст і активний ентузіаст спорту й футболу сьогодення. З його уст ми почули про сприяння в роботі й матеріальні заохочення з боку керівників району і голів сільських і селищних рад у розвитку футболу. Також разом із начальником відділу молоді і спорту Василем Заторським вони пообіцяли матеріальний стимул для переможців і призерів чемпіонату району.

У ході обговорень і дискусій, в яких пройшли півтори години засідання, було запропоновано ряд змін до регламенту змагань. Так, більшість представників ратують за те, щоб зменшити кількість легіонерів як у заявках команд, так і на полі під час гри. Серйозних змін може зазнати і формат кубка району з футболу імені  І. Вишневського. Його пропонується проводити в процесі чемпіонату по буднях у літній період, а фінал провести наприкінці сезону. Також значну увагу було звернуто на дисципліну як команд, так і вболівальників. Тому було запропоновано збільшити штрафні санкції за неспортивну поведінку і порушення правил «чесної гри». Майже одноголосно було підтримано пропозицію про недопущення до змагань тих команд, які до початку чемпіонату не заплатять  вступного внеску або мають борги за минулі роки. Про всі ці, а також інші зміни та доповнення до регламенту представники команд, які є колективними членами ТРФФ, будуть ознайомлені.  А на черговому розширеному засіданні буде прийнято остаточні рішення щодо проведення чемпіонату і кубка району з футболу.  Старт чемпіонату заплановано на 4 травня 2014 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: