У Тернопільському районі матчі лідерів перенесені

04 липня 15:01
Переглядів: 171
гол

Урізаним видався календар ігор чергового, восьмого, туру чемпіонату Тернопільського району з футболу. В зв’язку з проведенням в Великих Гаях фіналу обласної спартакіади, зустрічі лідерів чемпіонату, футболісти яких складали основу збірної району, довелося перенести.

То ж в неділю, 29 червня, відбулося тільки три матчі, які принесли такі результати: Товстолуг – Плотича 3:1, Шляхтинці – Гаї Шевченківські 4:0, Івачів – Мишковичі 3:4. Підсумкові рахунки цих зустрічей не вплинули на розташування лідерів. Впереді з дев’ятнадцятьма очками футболісти з Грабівців. На три очка відстають представники з Великої Березовиці, Дубівців і Товстолуга, які після перемоги над конкурентами з Плотичі також набрали 16 очків. Перші залікові бали здобули дебютанти з Мишковичів, перемігши на виїзді команду з Івачева.

В другій лізі в групі "А" відбулося принципове дербі між командами Колос Домаморич – Нива Довжанка. Перемогу святкували господарі поля з рахунком 2:1, хоча першими відзначилися гості з Довжанки. Ось всі результати матчів в групі: Забойки –Озерна 0:3, Домаморич – Довжанка 2:1, Підгороднє – Козлів 1:0, Ігровиця – Кутківці 3:3, Цебрів – Пронятин 1:6. Після восьмого туру продовжують лідирувати команди з Озерної і Домаморичів, в активі яких по 19 очків і перенесене очне протистояння. 15 залікових пунктів у представників з Пронятина.

В групі "Б" другої ліги  зустрічі проходили з великою радістю для вболівальників, так як майже в усіх з них було забито досить велику кількість м’ячів. Матчі принесли такі результати: Динамо – М.Ходачків   0:2, Жовтневе – Біла 3:5, Смиківці – Стегниківці 2:6, Байківці – Гаї Шевченківські-2 8:0.  Ще одну зустріч туру між командами з Романівки і Лозової перенесено через проведення в Лозовій традиційного Кубка села. Два лідери з Білої і Байківців здобули чергові перемоги, а ось футболісти з Динамо (Ступки) розчарували своїх прихильників, несподівано поступившись удома  представникам з Малого Ходачкова. Після цього туру команда з Білої ще більше відірвалась від своїх переслідувачів. Тепер в її активі 22 очка, по 16 залікових балів у представників з Байківців і Романівки, 15 очків залишилося в команди Динамо (Ступки).

А в групі "В" другої ліги в усіх зустрічах одна із команд так і не змогла розпечатати ворота суперників: В.Лука – Петрики 2:0, Острів – Грабівці-2 3:0, Баворів – В.Березовиця-2 1:0, Плотича-2 – Прошова 0:1, Білоскірка- В.Глибочок 0:2. Після цього туру лідери з Великого Глибочка і Острова зберегли свої позиції. Тепер в їхньому активі по 21 заліковому пункту, до того ж вони зустрінуться в останньому турі першого кола між собою. Не відстають від них і команди з Великої Луки і Прошової, які набрали по 18 очків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: