У Тернопільському районі перша футбольна команда зійшла з дистанції

29 серпня 18:43
Переглядів: 155
гол

Негода, яка наглянула на Тернопілля на День Незалежності, не помішала учасникам чемпіонату Тернопільського району з футболу продемонструвати свої уміння і майстерність в зустрічах чергового туру.

На жаль, не всі команди змогли вийти на ігри. Так, дебютанти першої ліги з Гаїв Шевченківських вирішили припинити виступи в першості і знялися з розіграшу. Згідно регламенту чемпіонату в усіх наступних іграх їм буде зараховано технічні поразки.

Першими три очки без боротьби здобули представники з Івачева, які і мали зустрічатися з командою з Гаїв Шевченківських. Лідер чемпіонських перегонів з Грабівців впевнено здолав футболістів з Товстолуга з рахунком 4:0. Велику перемогу здобули представники з Великих Гаїв над командою з Шляхтинців — 3:0. Ще в двох іграх точилася напружена боротьба. В зустрічі між колективами з Великих Бірок і Дичкова гол на останніх хвилинах зустрічі приніс перемогу першим, а команда з Плотичі з мінімальною перевагою здолала опір футболістів з Великої Березовиці. Ще один матч між представниками з Мишковичів і Дубівців перенесено. Після зустрічей звітного туру (Грабівці - Товстолуг 4:0, В.Гаї - Шляхтинці 3:0, В.Бірки - Дичків 3:2, Плотича - В.Березовиця 2:1, Гаї Шевченківські - Івачів 0:3 (-:+) продовжують впевнено лідирувати футболісти з Грабівців, в активі яких 40 очок. Другими йдуть представники з Плотичі з 34 заліковими пунктами, на третьму місці команда з Дубівців — 29 балів і гра в запасі. Впритул до них наблизились колективи з Великих Бірок і Великих Гаїв, які набрали по28 очків. А футболісти з Товстолуга після трьох поспіль поразок втратили лідируючі позиції і опустилися на шосте місце. Будуть продовжувати боротьбу за право залишитися в кагорті сильніших команди з Дичкова, Івачева і Мишковичів, до яких поступово і скочуються футболісти з Шляхтинців.

В другій лізі в групі "А" ігри даного туру не принесли якихось несподіванок і закінчилися з такими результатами: Підгороднє - Довжанка 5:2, Кутківці - Озерна 1:2, Цебрів - Забойки 5:0, Домаморич - Ігровиця 9:1, Пронятин - Козлів 4:1. Чемпіонську гонку і дальше очолюють представники з Озерної — 32 очки. Значно відстали два їх конкуренти — у команди з Пронятина в активі 26 балів, а футболісти з Домаморичів набрали 24 пункти. Інші колективи значно відстають, при чому, розрив між четвертим і девятим, передостаннім, місцем становить всього три очки.

В групі "Б" після перемоги над конкурентами з Романівки (28 очок і третє місце в таблиці) на другу позицію піднялися представники з Байківців, які набрали 29 балів. До речі, їх тренер Матвій Миколайчук успішно пройшов курси тренерів в методичному центрі Тернопільської обласної федерації футболу і отримав Диплом Тренера, який дає право працювати з аматорськими колективами України, з чим ми його і поздоровляємо. Ну а першими продовжують йти в групі футболісти з Білої з 34 очками в активі, четвертими на невеликій відстані від призової трійки — представники з Динамо (Ступки) — 27 балів. Ігри ж в групі завершилися з такими результатами: Байківці - Романівка 7:3, Гаї Шевченківські-2 – Динамо 3:4, Лозова - Смиківці 4:1, Жовтневе - М.Ходачків 1:3, Біла - Стегниківці 4:0. В слідуючих двох турах лідери перегонів продовжать зустрічатися між собою, так що боротьба обіцяє бути видовищною.

Ну а найцікавіша інтрига в чемпіонській гонці в групі "В". Там після ігор звітного туру: Баворів - Товстолуг-2 — гру перенесено, Прошова - Петрики 1:1, Білоскірка - В.Лука 0:4, Острів - Плотича-2 3:0 (+:-) — неявка гостей, В.Глибочок - В.Березовиця-2 3:0, Грабівці-2 – Лучка 5:2 чотири команди йдуть впритул одна до одної і претендують на місце в класі сильніших. Після невеличкої осічки одних з конкурентів футболісти з Великого Глибочка з 33 балами в активі вийшли в одноосібні лідери. Другу-третю позицію поділяють колективи з Прошової і Острова (по 31 пункту), четвертими йдуть представники з Великої Луки — 30 очок. Тут все цікаве волею календаря заплановано на останні тури, де конкуренти будуть зустрічатися між собою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: