У Тернопільському районі – рекорд результативності – 19:0!

13 липня 20:36
Переглядів: 197
гол

Завершилося перше коло чемпіонату Тернопільського району з футболу серед команд другої ліги. В його останньому турі сталася неординарна подія – футболісти з Білої, лідери групи «Б», завдали нищівної поразки аутсайдеру, представникам із Смиківців, з рахунком 19:0, встановивши таким чином рекорд чемпіонату.

Огляд же туру розпочинаємо із сильнішої ланки першості – першої ліги. 6 липня, перед нічкою на Івана Купала, у календарних матчах 9 туру зафіксовано такі результати: Гаї Шевченківські – Товстолуг - 1:5, Плотича – Шляхтинці - 4:3, В.Гаї – Дичків - 3:2, Грабівці – Дубівці - 1:0, Мишковичі – В.Березовиця - 3:1, В.Бірки - Івачів - 5:1. Також відбулася перенесена зустріч 8 туру: Дичків – Грабівці - 0:6. Після цих ігор минулорічний чемпіон із Грабівців (25 очок) значно вирвався у турнірній таблиці від своїх переслідувачів і вже на шість балів випереджає свого найближчого конкурента з Товстолуга (19 очок). По 16 залікових балів залишилось у колективів з Великої Березовиці і Дубівців, які свої зустрічі програли. Також 16 очок стало і у футболістів із Плотичі після чергової перемоги над представниками з Шляхтинців. Другу перемогу поспіль здобув колектив із Мишковичів, та все ж разом із командами з Івачева і Гаїв Шевченківських вони замикають турнірну таблицю.

У групі «А» другої ліги несподіваної поразки зазнав один із лідерів – команда з Домаморичів з великим рахунком поступилася представникам з Пронятина (1:5). Цим скористалися футболісти з Озерної, які не залишили ніяких шансів колективу з Довжанки (7:2). Тепер у команди з Озерної в активі 22 залікових бали, а у футболістів з Домаморичів залишилося 19 очок. На п’яти їм наступає команда з Пронятина – 18 очок. Інші колективи групи практично втратили шанс поборотися за право у наступному році виступати в лізі сильніших.

У групі «Б» після рекордної звитяги в колективу з Білої стало 25 очок, по 19 залікових балів у представників з Байківців і Романівки, 18 - у команди «Динамо» (Ступки). Шість інших колективів значно відстали від лідерів.

А у групі «В» теж точиться боротьба між чотирма командами за право виступати у групі сильніших. В останньому турі волею календаря лідери зустрічалися між собою. Більш досвідчені футболісти з В. Глибочка несподівано на своєму полі зазнали поразки від команди з Острова (1:2), які з 24 очками очолили групу. 21 заліковий бал залишився в колективі з Глибочка. Після чергових трудових перемог по 21 очку мають і представники з В. Луки і Прошової. Всі інші колективи вже не зможуть втрутитися в боротьбу за чемпіонство в групі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: