У Тернопільському районі стартував футбольний чемпіонат

06 травня 19:46
Переглядів: 231
Гол

4 травня стартував чемпіонат району з футболу. Як і в попередні роки, він проводиться за тією ж схемою: в першій лізі виступає дванадцять команд, а друга ліга поділена на три групи по десять команд. Вже з першого туру команди заявили про свої серйозні наміри в цій першості, повідомив заступник голови ТРФФ Юрій Бучинський. 

Так, в першій лізі дебютант з Товстолуга на домашньому стадіоні обіграв одного з фаворитів чемпіонату — команду з Великих Бірок з рахунком 1:0. Команда з Мишковичів, яка знову виступає в першій лізі, на виїзді дала бій господарям з Шляхтинців. Зустріч завершилася з рахунком 3:2 на користь команди Лісма (Шляхтинці). Розчарували в першому турі футболісти з Плотичі, які на виїзді поступилися минулорічним чемпіонам з Грабівців з рахунком 5:1. З таким же рахунком (5:1) срібний призер 2013 року команда Говерла (Дубівці) обіграла представників з Івачева. Зазнали фіаско ще два дебютанти ліги: команда з Дичкова дома поступилася з рахунком 2:6 футболістам з Великої Березовиці, а представники з Великих Гаїв не залишили ніяких шансів гравцям з команди Гаїв Шевченківських — 4:1.

В другій лізі теж точилася напружена боротьба майже в усіх зустрічах, про що свідчать їх результати. Тільки два поєдинки засвідчили дуже велику перевагу однієї з команд. Так, футболісти з Довжанки познущалися над представниками з Ігровиці — 11:0 (група "А"), а команда з Білої потренувалася на гравцях з Лозової 6:0 (група "Б"). Інші зустрічі принесли такі результати: Група "А" — Озерна – Козлів 4:0, Забойки – Домаморич 0:2, Пронятин – Кутківці 2:0, Цебрів – Підгороднє 1:1, група "Б" — Романівка – Жовтневе 2:1, Динамо (Ступки) – Смиківці 5:3, Байківці – М .Ходачків 5:2, Стегниківці – Гаї Шевченківські-2 2:0, група "В" — В.Лука – Острів 1:3, Білоскірка – Баворів 6:3, Грабівці-2 – Плотича-2 2:0, Петрики – В.Березовиця-2 4:1, В.Глибочок – Прошова 4:1.

В другому турі, 11 травня, відбудуться наступні поєдинки: перша ліга — Мишковичі – Товстолуг, В.Бірки – Шляхтинці, Івачів – Дичків, В.Березовиця – Дубівці, Гаї Шевченківські – Грабівці, Плотича – В.Гаї, друга ліга: група "А" — Ігровиця – Озерна, Козлів –Довжанка, Підгороднє – Пронятин, Кутківці – Забойки, Домаморич – Цебрів, група "Б" — Жовтневе - Динамо (Ступки), Смиківці – Романівка, Лозова – Байківці, Гаї Шевченківські-2 – Біла, М.Ходачків – Стегниківці, група "В" — Плотича-2 – Петрики, В.Березовиця-2 – Грабівці-2, Баворів – В.Глибочок, Прошова – В.Лука, Острів – Білоскірка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: