У Тернопільському районі відновлюється футбольний чемпіонат

10 серпня 19:46
Переглядів: 222
міні-футбол

Підходить до завершення 20-денна пауза, яка триває в чемпіонаті Тернопільського району з футболу.

Вже цієї неділі, 14 серпня, команди вищої і першої ліг вийдуть на старт другого кола, а представникам двох груп другого дивізіону залишиться провести по три доленосних зустрічі, щоб виявити тих чотири кращі колективи в кожній з них, які продовжать боротьбу за право в наступному сезоні змагатися вже рангом вище.

 За останній період було проведено ряд пропущених зустрічей. Так в вищій лізі значно покращили свої показники футболісти з Дичкова, які зуміли здобути дві перемоги. Спочатку вони завдали першої в сезоні поразки лідерам чемпіонату з Великих Бірок, а потім обіграли представників з Острова. В перенесеній грі лідерів першої ліги, колективів з Залізців і Динамо, мінімальну перемогу в напруженій боротьбі здобули господарі з правоохоронних органів, завдяки чому вийшли на друге місце.

В групі «Б»  другої ліги в перенесеній  зустрічі футболісти з Мишковичів на виїзді познущалися над колективом з Настасова, забивши там вісім сухих м’ячів. Також в цій групі раніше запланованого терміну зіграли представники з Баворова і Красівки-Дичків-2. Перемогу тут здобули перші. І інтрига в групі закрутилася ще краще. По 23 очки набрали команди з Мишковичів і Білоскірки, 21 турнірний пункт в активі Смиківців і Баворова, і 19 балів мають футболісти з Соборного. А в останніх турах пройде ряд зустрічей лідерів між собою, в яких колективи зможуть довести, хто з них кращий, щоб попасти в четвірку фіналістів. В групі «А» другої ліги дві вакансії вже відомі  – команди з Драганівки і Гаїв Шевченківських вже забронювали собі місце під сонцем. А з двох перенесених раніше зустрічей відбулася тільки одна. Після матчу Домаморич – Чистилів, який завершився миром, вкотре відзначилися вболівальники господарів, які своїми негативними діями не давали змоги покинути стадіон арбітру. І тепер долю команди чекає рішення виконкому федерації, а це вже не перші прояви такої поведінки громадськості з Домаморичів.

А результати всіх проведених в даний період матчів такі – вища ліга: В.Бірки – Дичків 0:2, Дичків – Острів 4:1, перша ліга: Динамо – Залізці 1:0, друга ліга група «А»: Домаморич – Чистилів 4:4, група «Б»:  Настасів – Мишковичі 0:8, Баворів – Красівка-Дичків-2 4:2.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: