У Тернопільському районі залишилося два футбольні претенденти на "золото"

21 вересня 21:30
Переглядів: 364
міні-футбол

Після зустрічей 18-го туру, які відбулися 18 вересня під рясним дощем, у чемпіонаті Тернопільського району залишилося практично тільки дві команди, що претендуватимуть на золоті медалі першості. Це колективи з Великих Бірок (36 очок і гра в запасі) і Плотичі (34 турнірних балів), які здобули свої чергові перемоги. При чому, представники з Плотичі впевнено обіграли ще одних своїх конкурентів з Великого Глибочка, позбавивши їх можливості боротися за золото.

Також втратили свої шанси стати чемпіонами футболісти з Білої, зігравши вдома унічию з переможцями минулих років з Грабівців. Так що все вирішиться, напевно, в останньому турі, коли лідери зустрінуться в очному поєдинку. А боротьба в чемпіонаті цьогоріч точиться дуже напружена, про що свідчить той факт, що різниця між п’ятим і одинадцятим місцем складає всього вісім балів.

Матчі звітного туру принесли такі результати: Дубівці – Товстолуг 3:0 (+:-), Біла – Грабівці 0:0, Дичків – Шляхтинці 1:3, Острів – Озерна 0:0, В. Глибочок – Плотича 1:4, Прошова – В. Бірки 1:2.

В першій лізі також, практично, визначилися два претенденти, які здобудуть путівки в вищий ешелон. Це команди з Залізців і «Динамо», в активі яких стало по 41 турнірному пункту. За третє місце, яке дає право позмагатися в перехідній зустрічі з десятою командою вищої ліги за право грати в наступному сезоні в вишці, будуть боротися колективи з Великої Березовиці (35 очків), Івачева (31 бал) і ,можливо, футболісти з Забойок (28 очків і гра в запасі). А  в низу турнірної таблиці зараз найгірші шанси у команди з Великих Гаїв, в активі яких всього дев’ять балів (команда з Романівки знялася з змагань і покидає першу лігу).  А колективи з Байківців (23 очки), Малого Ходачкова (22 бали), Великої Луки (20 пунктів) і Кутківців (17 очків) будуть старатися не зайняти десяте місце, щоб уникнути перехідної гри.

Результати останнього туру в першій лізі такі: Івачів – Забойки 1:1, В. Березовиця – В. Гаї 3:2, Романівка – М. Ходачків 0:3 (-:+), В. Лука – Байківці 1:4, Кутківці – Динамо 0:3 (-:+), Пронятин – Залізці 1:1.

Ну і справжня боротьба точиться в другій лізі. Після ігор звітного туру, які принесли нам такі рахунки:Білоскірка – Драганівка 1:2, Стегниківці – Соборне 2:3, Смиківці – Гаї Шевченківські 4:2, Петрики – Мишковичі 0:6, тут вже тільки футболісти з Петриків не мають шансів пробитися в першу лігу. Ось з якими показниками йдуть команди:  Смиківці – 18 очків, Соборне і Драганівка – по 17 балів, Білоскірка – 16 пунктів, Гаї Шевченківські – 13 балів, Мишковичі і Стегниківці – по 10 очків і перенесена гра в запасі між собою. Так що в останніх чотирьох турах нас чекають видовищні матчі. А в втішному турнірі за 9-14 місця другої ліги футболісти з Красівки-Дичків-2 здолали з рахунком 2:1 колектив з Підгороднього. Ще дві зустрічі не відбулися. А команда з Баворова за три тури до фінішу вже гарантувала собі дев’яте місце в турнірній таблиці.          

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: