У тернопільської "Ниви" буде новий головний тренер?

03 квітня 11:57
Переглядів: 187
нива

Під час матчу "Нива" - "Десна", який закінчився перемогою чернігівської команди 2:0 у VIP-ложі були помічені дві цікаві особи – відомий український тренер Віктор Ряшко та гендиректор ФК "Карпати" (Львів) Ігор Дедишин.

Очевидно, обидва приїхали до Тернополя не випадково. Зважаючи на амбіції нових власників "Ниви" і цю невпевнену гру, яку показує команда навесні, можна розглядати варіант зміни на тренерському містку. І кандидатура пана Ряшка виглядає цілком зрозумілою, адже саме він за першого президентства Степана Рубая протягом півтора року очолював "Ниву". Більше того, в 2009 році виборов з командою путівку до першої ліги. До того ж із "Нивою" Ряшка пов’язує не лише тренерська діяльність. За свою футбольну кар’єру він п’ять сезонів виступав за "Ниву" (111 матчів і 6 забитих голів у другій союзній лізі та два матчі в кубку).

Візит львів’янина Ігоря Дедишина до Тернополя можна розцінювати з двох сторін. Ймовірно, він приїхав подивитися на гру кількох орендованих "Нивою" гравців зі Львова. Однак варто розглянути іншу сторону медалі. Публічно про співпрацю тернопільського і львівських клубів ніхто не виголошує (називається якась міфічна офшорна фірма), але про те, що ноги нових власників "Ниви" ростуть саме зі Львова, все сміливіше можна говорити.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: