У тернопільських біатлоністів – золоті, срібні і бронзові нагороди

02 березня 11:45
Переглядів: 178
Біатлон

На навчально-спортивній базі «Тисовець» в місті Сколє Львівської області завершився чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. Успішно виступили на цих змаганнях біатлоністи Тернопільщини. Так, в індивідуальній гонці серед юніорок срібну медаль виборола Марія Кручова (тренер Олег Бунт). Срібною призеркою стала Марія і в гонці переслідування. А серед юніорів у цьому виді відзначився Віталій Труш (тренер Ірина Меркушина), який також здобув «срібло». Додамо, що у гонці переслідування Мар’яна Брикайло зайняла дев’яте місце, а Назарій Цебринський був десятим (обоє спортсменів є вихованцями тренера Назарія Бурика).

Передостаннім видом змагальної програми на юніорському чемпіонаті України в «Тисовці» стала змішана естафета, де команда Тернопільщини, сформована з учнів обласної ДЮСШ з біатлону в складі Мар’яни Брикайло, Наталії Дячук, Назарія Цебринського, Руслана Бригадира, зайняла третє місце.

Останнім видом програми юніорського чемпіонату України в «Тисовці» стала одиночна змішана естафета. З майже двохвилинною перевагою її виграла команда Тернопільської області в складі Марії Кручової та Віталія Труша, - повідомляє директор ТОДЮСШ з біатлону Анатолій Яцина.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: