У тернопільських боксерів - медалі та звання кращої команди

20 вересня 11:32
Переглядів: 142
бокс

Три золоті та дві срібні медалі здобули спортсмени тернопільського клубу "Шкіряна рукавичка" ДЮСШ "Спартак" на боксерському турнірі, що відбувся в Ілінціх на Вінничині.

Такий Всеукраїнський турнір провели вже вчетверте. На змагання завітали 150 боксерів з усіх куточків країни, а також команда із Придністров'я та діаспора з Молдови. На ринг виходили учасники від 8-ми до 17-ти років.

- Усі наші спортсмени провели на турнірі по два поєдинки, - каже тренер спортклубу "Шкіряна рукавичка" Руслан Фірман. - Ростислав Фірман, Ігор Будзінський та Назар Курдупель обидва бої виграли і одержали золоті нагороди. А Тарас Курдупель і Захар Фірман у фіналі поступилися, тож отримали срібні нагороди. Останній, до речі, був наймолодшим учасником нашої команди.

За словами наставника боксерів, незважаючи на та, що турнір проводився у райцентрі - на нього завітали надзвичайно потужні боксери.

- Був здивований рівнем підготовки учасників, - каже він. - Дуже сильні боксери приїхали з Волині, Чернівців, Києва, Вінниці. Відбувся своєрідний малий чемпіонат України.

До слова, наша команда отримала особливий приз - кубок, як одній із кращих команд на турнірі.

- Попереду у нас підготовка до двох чемпіонатів, - додає пан Фірман. - Школярі готуватимуться до чемпіонату України у Вінниці. А у Чернівці готуємо дівчину на жіночий чемпіонат країни.

Спортсмени "Шкіряної рукавички" вдячні за допомогу віце-президенту спортклубу Володимиру Бліхару, який допоміг команді з виїздом на боксерський турнір.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: