У тернопільських борців одна срібна і дві бронзові медалі

13 листопада 17:00
Переглядів: 105
Боротьба

В Мукачево відбувся XVІІ Міжнародний юнацький турнір з греко-римської боротьби пам’яті М.І. Токаря. На змагання прибуло 310 учасників з 8 країн, серед них 120 спортсменів з Болгарії, Литви, Молдови, Румунії, Словаччини, Угорщини, Хорватії та Чехії. Вже традиційно, головним суддею виступив заслужений тренер України Іван Кукушкін.

На урочистому відкритті заходу були присутні чимало поважних гостей, серед яких голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, заступник мера Мукачева Олександр Галай, екс-очільник Мукачівської РДА Ілля Токар, начальник відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому Володимир Уліганець, відомі спортсмени, друзі, близькі та рідні Михайла Токаря.

Участь у XVІІ Міжнародному юнацькому турнірі з греко-римської боротьби пам’яті першого президента Закарпатської обласної федерації Михайла Токаря взяли юні борці Тернопільської КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби». Срібним призером у своїй ваговій категорії став Степан Жмурко, який займається під керівництвом тренера-викладача Євгена Петрова. Спортсмен навчається у Тернопільській ЗОШ №24.

Окрім «срібла», тернопільські борці здобули і бронзові медалі. Треті місця у своїх вагових категоріях посіли Олексій Данцев (учень ЗОШ №24) та Олег Дикий (учень ЗОШ №11). Тренер-викладач спортсменів - Андрій Телебан.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: