У тернопільських легкоатлеток – повний комплект нагород чемпіонату України

29 квітня 16:50
Переглядів: 132
легка атлетика

У Черкасах відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10 000 м серед дорослих, молоді і юніорів.

Титул чемпіонки України серед юніорів із результатом 40.01.90 виборола на цих змаганнях тернополянка Оксана Пиж - студентка ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, яка представляє обласну організацію ФСТ «Динамо» та обласну дитячо-юнацьку спортивну школу. Тренує спортсменку Ольга Стефанишина.

Срібну медаль у змаганнях серед молоді здобула ще одна представниця збірної команди Тернопільщини Наталія Солтан, яка виступає за обласну ШВСМ та ФСТ «Динамо». Її результат – 35.40.09. Тренери призерки – Олександр Степанюк та Юрій Рикалов.

А бронзову нагороду в цьому забігу отримала вихованка обласної ДЮСШ  – Наталія Олійник із часом 37.20.00. Дівчина також представляє обласну ШВСМ та ФСТ «Динамо». Тренер спортсменки – Ольга Стефанишина.

У загальнокомандному підсумку команда  Тернопільської області посіла шосте місце.