У тернопільських школах спортивні сім’ї спільно і активно проводять дозвілля

16 грудня 21:07
Переглядів: 148
Спорт

Участь у веселих випробуваннях, під час яких вправно метали фрізбі, грали у флорбол і навіть садили та збирали картоплю, взяли сім’ї учнів початкових класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 під час спортивних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Таке проведення дозвілля для батьків та дітей організували Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з педагогічним колективом школи. Також учасники мали можливість проявити свої знання на спортивну тематику у вікторині «Всезнайко».  Глядачі активно підтримували та  підбадьорювали оплесками сім’ї своїх однокласників.

За підсумками змагань І місце виборола сім’я Бутрин: Вадим, Наталя та їх син Святослав (учень 4-В класу); ІІ місце посіла сім’я Четербок: Олександр, Тетяна та їхній син Артем (учень 3-Б класу); ІІІ місце дісталось сім’ї Івасів: Олег, Світлана та їх донька Анжеліка (учениця 3-А класу).

Переможців відзначили грамотами Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, володарів першого місця нагородили подарунками від партнера ТМ «Ласунка», другого місця – від ПП «Колумбус», третього – від видавництва «Підручники та посібники». Сім’я - переможець представлятиме свою школу  на міських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я», що проводитимуться в березні 2016 року. А наступне свято здоров’я для батьків, які люблять своїх дітей і для дітей, які вірять у своїх батьків, відбудеться 16 грудня у спортивній залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: