У Тернопільських школах тривають спортивні сімейні змагання

09 грудня 19:30
Переглядів: 103
ТМЯ

8 грудня естафету спортивних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» прийняли сім’ї учнів початкових класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27.

Організували спортивне дозвілля для батьків та дітей Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з педагогічним колективом школи.

Сім’ї взяли участь у веселих спортивних випробуваннях, під час яких вправно метали фрізбі, грали у флорбол і, навіть, садили та збирали картоплю. Проявити свої знання на спортивну тематику учасники змогли у вікторині «Всезнайко».

Глядачі активно підтримували та підбадьорювали оплесками сім’ї своїх однокласників.

За підсумками змагань:

І місце виборола сім’я Бутрин: Вадим, Наталя та їх син Святослав, учень 4-В класу;

ІІ місце посіла сім’я Четербок: Олександр, Тетяна та Артем, учень 3-Б;

ІІІ місце дісталось сім’ї Івасів: Олег, Світлана та їх донька Анжеліка, учениця 3-А.

Переможців відзначили грамотами Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, володарів першого місця нагородили подарунками від партнера ТМ «Ласунка», другого місця – від ПП «Колумбус», третього – від видавництва «Підручники та посібники».

Сім’я - переможець представлятиме свою школу на міських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я», що будуть проводитися у березні 2016р.

Наступне свято здоров’я для батьків, які люблять своїх дітей і для дітей, які вірять у своїх батьків, відбудеться 16 грудня у спортивній залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: