У тернопільських велосипедистів 13 медалей

27 червня 14:11
Переглядів: 120
велотрек

У Львові відбувся чемпіонат України серед юніорів, юніорок та чоловіків і жінок до 23 років з велосипедного спорту-трек. В командній гонці серед чоловіків на 4 км з рекордом України – 4 хв 09 секунд – перше місце здобув тернопільський спортсмен Віталій Гринів у складі збірної команди України. Другим був ще один тернополянин Іван Хомів, який змагався у команді зі спортсменами зі Львова та Києва.

Також другою у цьому виді була серед жінок і Анастасія Года, яка виступала разом із представницями Вінниці та Миколаєва. А ще одну золоту медаль і ще з одним рекордом України – 4 хв 14 секунд – виборов у складі збірної України тернополянин Тарас Шевчук серед юніорів. Друге місце у цій віковій групі у складі команди Вінниця-Львів завоював Владислав Щербань. Спортсмен на цих змаганнях, до речі, тричі виконав норматив норматив майстра спорту України і перший раз – саме у командній гонці.

У командному спринті у тернопільських велосипедистів дві медалі: «золото» виборола Анастасія Года серед жінок виступаючи в команді зі спортсменками з Кіровограда та Харкова, а Тарас Шевчук разом з колегами з Вінниці здобув «срібло».  А от тернополянин Іван Хомів у фіналі за третє місце, на жаль, поступився спортсменам  з Миколаєва, і посів четверте місце.

У спринті серед жінок до 23 років Анастасія Года стала бронзовою призеркою, у гонці «кейрін» – завоювала «срібло», а Іван Хомів в обох цих видах серед чоловіків був п’ятим.

У перегонах «омніум», які складаються з шести видів програми і тривають два дні, серед юніорів Тарас Шевчук став чемпіоном України, а Владислав Щербань зайняв п’яте місце.

Паралельно проходила гонка скетч, у якій Тарас Шевчук завоював срібну нагороду. Також у парній гонці з поштовхами – «медісон» – серед чоловіків до 23 років Тарас Шевчук разом із харківським спортсменом посіли перше місце, а Владислав Щербань в парі зі своїм колегою зі Львова стали чемпіонати серед юніорів. Загалом, як повідомив тренер спортсменів Володимир Павелко, тернопільські спортсмени цього разу привезли зі змагань зі Львова 13 медалей.

Додамо, що усі спортсмени представляють обласну ШВСМ, де займаються під керівництвом тренерів Володимира Павелка та Романа Зеньо. Віталій Гринів є студентом Чортківського коледжу ТНЕУ, Іван Хомів та Тарас Шевчук – студенти ТНЕУ, Анастасія Года навчається у Тернопільському Національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка, а Владислав Щербань – у Технічному коледжі ТНТУ імені І. Пулюя.

До речі, за підсумками змагань у Львові, Тарас Шевчук та Віталій Гринів стануть учасниками чемпіонату Європи з велоспорту на треку, що в середині липня відбудеться в Афінах (Греція).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: