У тернопільських велосипедистів – три "бронзи" Чемпіонату України

09 липня 13:23
Переглядів: 203
велоспорт

Вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ та обласної школи вищої спортивної майстерності здобули три бронзові нагороди на Чемпіонаті України з велосипедного спорту на шосе. Такі змагання пройшли на автотрасах Богуславського та Таращанського районів Київської області.

В індивідуальних перегонах на час на дистанції 15 км серед юнаків тернополянин Владислав Щербань фінішував з третім результатом – 22 хв 33.52 с. Наш земляк поступився 8 секунд Юрію Бурчені з Броварського училища фізичної культури (22 хв 25.83 с) та 3 секунди – Руслану Бондаренку з Миколаївського вищого училища фізичної культури (22 хв 30.32 с). Ще одну бронзу Владислав Щербань здобув в груповій гонці серед юнаків на 100,2 км. Перше місце тут посів Артур Борисенко з Донецької СДЮСШОР. Другим на фініші був Олексій Купець з Рівненської ДЮСШ «Колос».

Результат групи, в якій фінішували переможці, – 2 години 42 хвилини 16 секунд. До речі, такий виступ на Чемпіонаті України дав можливість Владиславу Щербаню виконати норматив майстра спорту України з велоспорту на шосе. Додамо, що у груповій гонці серед юніорів на дистанції 140 км тернопільський спортсмен Тарас Шевчук став четвертим.

А ще одну бронзову медаль на Чемпіонаті України в Києві виборов тернополянин Віталій Гринів: в індивідуальній гонці на час на дистанції 29,4 км наш велосипедист посів третє місце з результатом 38 хв 43.505 с серед чоловіків до 23 років. Переміг у цих перегонах Марлен Зморка з результатом 37 хв 43.544 с. «Срібло» у Володимира Фредюка з результатом 38 хв 31.625 с. Обидва гонщики – з Миколаївської СДЮСШОР.

Треба зазначити, що велоперегони на шосе – не основний вид спеціалізації наших спортсменів. Головні випробування цих вихованців тренерів Володимира Павелко та Романа Зеньо – на велотреку. Так, 8 липня у Львові стартують Чемпіонат України в олімпійських видах з велоспорту на треку серед чоловіків до 23 років та юніорів, а також Чемпіонат України серед юнаків в окремих видах. Участь у цих змаганнях беруть тернопільські велосипедисти Владислав Щербань, Віталій Гринів, Тарас Шевчук, Іван Хомів, Назар Покойовий та Остап Шевчук. Триватимуть перегони до 12 липня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: