У тернопільських веслувальників - п’ять медалей

10 липня 13:43
Переглядів: 248
веслування

Одна срібна та чотири бронзові нагороди - такий здобуток Тернопільських спортсменів на особистому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який завершився в місті Дніпропетровську.

Тетяна Єднак фінішувала другою в байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів, поступившись киянці Людмилі Галушко. У байдарці-двійці, разом з миколаївкою Юлією Колесник, Тетяна зійшла на третю сходинку п’єдесталу пошани на дистанції 500 метрів.

Студенти ТНЕУ Ельнур Ахадов у каное-двійці в парі з одеситом Денисом Коваленко фінішували з третім результатом на дистанції 1000 метрів. В одномісному каное на дистанції 500 метрів Ельнур продемонстрував п’ятий результат.

Студент ТНПУ Олександр Беляєв у парі з хмельничанином Юрієм Мельником в байдарці-двійці на дистанції 200 метрів вибороли бронзові нагороди. В одномісній байдарці Олександр фінішував шостий на 500 метрівці та сьомий на 1000 метровій дистанції.

Ще одна бронза дісталася Євгенові Шевченко, який у парі з одеситом Миколою Пирцу фінішували з третім показником у байдарці-двійці на дистанції 500 метрів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: