У тернопільських віндсерфінгістів два "золота" і "бронза" чемпіонату України

23 вересня 14:05
Переглядів: 155
віндсерфінг

Двісті спортсменів з 15 регіонів України взяли участь у чемпіонаті України серед юнаків з вітрильного спорту. Такі змагання майже тиждень тривали у місті Вишгород Київської області. Діти змагались у п’яти номерах програми. Тернопільські спортсмени брали участь у цьому чемпіонаті у програмі вітрильної дошки у класі Techno 293 (Техно).

Змагались наші віндсерфінгісти у двох вікових групах: до 15 та до 17 років. Беззаперечним лідером регати серед спортсменів до 17 років став тернополянин, учень школи №9 Арсен Гринчак. Він дев’ять разів з дванадцяти можливих приходив до фінішу першим, і вже за результатами передостаннього дня виборов звання чемпіона України. Однак, незважаючи на вже здобуту передчасно перемогу, і в останньому перегоні Арсен все одно вийшов на старт і знову був першим, довівши, що він дійсно є найсильнішим віндсерфінгістом у своїй віковій групі. Друге місце, поступившись Арсенові 8 очок, посів спортсмен з Дніпропетровська Владислав Менделенко. Звання бронзового призера змагань виборов ще один тернополянин, учень ТСШ№3 Віталій Мундяк.

В категорії юнаків та дівчат молодшого віку чемпіонкою стала Юлія Комендат, також учениця ТСШ№3. До останнього дня змагань Юля боролась за перше місце зі дніпропетровським спортсменом Олександром Менделенко – молодшим братом Владислава. І саме перемога в останньому перегоні принесла дівчині золоту медаль.


1
На фото - учасники тернопільської команди з віндсерфінгу Арсен Гринчак, Петро Процевич, Віталій Мундяк, Юля Комендат, Максим Мирошник та В'ячеслав Іваночко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: