У тернопільських віндсерфінгістів – три "золота", "срібло" і "бронза"

07 липня 16:08
Переглядів: 208
віндсерфінг

У другій половині червня команда тернопільських віндсерфінгістів брала участь відразу у двох регатах. Це були Всеукраїнські змагання з вітрильного спорту «Олімпійський тиждень», що відбулись у Києві, та Всеукраїнські змагання серед юнаків «Вітрила надій», які проходили у Дніпропетровську. Попри значну конкуренцію на обох регатах, тернополянам вдалося повернутись з нагородами.

Так, на «Олімпійському тижні» переможцем серед дорослих спортсменів став майстер спорту міжнародного класу, вихованець обласної ШВСМ, студент Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Олександр Тугарєв. Впевнено лідирувавши в усіх перегонах, Сашко завоював золоту медаль.

За друге-третє місце впродовж цих змагань боролись ще два тернопільських віндсерфінгістів – кандидати в майстри спорту Мар’ян Воловець (Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, обласна ШВСМ) та Арсен Гринчак (ЗОШ № 9, обласна ШВСМ). І лише сильний вітер в останній день регати допоміг Мар’янові здобути срібну нагороду. Відповідно, Арсен був третім. Відтак, на п’єдесталі пошани «Олімпійського тижня» було троє тернополян, які обішли суперників з Дніпропетровська, Миколаєва та Києва.

У змаганнях серед юнаків на регаті «Вітрила надій» тернопільським віндсерфінгістам, звичайно, не вдалося повторити такий результат, однак Арсен Гринчак таки став переможцем. Тернополянин обійшов перспективного спортсмена з Дніпропетровська Владислава Менделенка та віндсерфінгіста з Миколаєва Олександра Гончаренка, який, до речі, минулого року був призером чемпіонату Європи з віндсерфінгу серед юнаків, і здобув золоту медаль. Це дало Арсенові право участі у чемпіонаті Світу серед юніорів до 19 років, який в липні відбудеться у місті Гдиня (Польща) та у чемпіонаті Європи серед юнаків до 17 років, що пройде у місті Лієпая (Латвія). Право участі у цих регатах здобув і тернопільський спортсмен В’ячеслав Ровецький, який у Дніпропетровську був четвертим. Спортсменові не вистачило лише одного очка, щоб наздогнати Олександра Гончаренка, який став бронзовим призером змагань. В’ячеслав – учень ЗОШ №5, представляє обласну ШВСМ.

А ще одну золоту медаль завоювала у молодшій групі 13-річна спортсменка з Тернополя Юлія Комендат – учениця ЗОШ №3 (на фото). І хоча її суперники були не настільки іменитими та відомими, однак Юля стала кращою у загальному заліку серед юнаків і дівчат до 15 років.

Усі наші спортсмени – вихованці секції віндсерфінгу Тернопільського обласного відділення комітету з фізвиховання і спорту Міністерства освіти і науки України, тренери Олексій Нижегородов та Олександр Тугарєв.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: