У Тернополі ФБУ провела семінари з підвищення кваліфікації тренерів

09 квітня 17:49
Переглядів: 77
баскетбол

Федерація баскетболу України провела семінари з підвищення  кваліфікації тренерів  у Вінниці, Хмельницькому та Тернополі.

Голова тренерської комісії Федерації баскетболу України Валентин Мельничук:

«Ми вперше провели семінари у Хмельницькому та Тернополі, у Вінниці раніше проводили вже двічі, восени я проводив там майстер-клас. Цього разу заняття ми проводили втрьох: я, тренер національної збірної Денис Журавльов і головний тренер БК «Київ-Вовча зграя» Деян Прокіч. Зокрема, Прокіч на семінарі давав дуже хорошу, фундаментальну техніку, якої бракує всім нашим командам. Як правило, на таких заняттях присутні нотують, записують те, що показує та розповідає викладач. На жаль, у мене склалося враження, що мої земляки – вінничани – не дуже сумлінно поставилися до цього.

Ми дуже вдячні суддям Олександру Закревському і Павлу Каплуну, котрі організували семінар у Хмельницькому. Це заняття відвідали близько 20-ти тамтешніх тренерів. Цей семінар пройшов на високому рівні, я бачив, наскільки він був цікавий для тренерів і для гравців, я бачив, як горіли очі у маленьких майбутніх баскетболістів, бачив, з якою увагою сприймали інформацію тренери з Хмельниччини.

Заняття в Тернополі було організовано моїм другом – Заслуженим працівником фізкультури та спорту України, Заслуженим тренером з гандболу, котрий колись був баскетболістом. Він через факультет фізвиховання Кременецького державного педагогічного університету зібрав тренерів. Наші вправи показували гравці команд Першої ліги Тернопільського національного економічного університету. Місцеві тренери були нам дуже вдячні за те, що ми показали на занятті. Крім того, ми провели теоретичне заняття в одній з аудиторій університету, яке відвідали близько 150 студентів і викладачів факультету фізичного виховання Кременецького державного педагогічного університету, я вдячний за організацію цієї лекції декану Володимиру Омеляненку».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: