У Тернополі майбутніх зірок футболу тренував призер європейських першостей

12 жовтня 09:30
Переглядів: 238
Тренування

Відкрите тренування з футболу відбулось на універсальному майданчику, що на вулиці Пилипа Орлика у Тернополі. Участь у ньому взяли фіналісти «Дворових Олімпійських ігор» з футболу. Навчав юних спортсменів та ділився своїм досвідом Сергій Атласюк – чемпіон, бронзовий призер Чемпіонату Європи серед студентських команд, бронзовий призер Чемпіонату України серед команд Другої ліги, багаторазовий чемпіон області, гравець ФК «Тернопіль».

Тренер запропонував дітям позмагатися у цікавих та розвиваючих спортивних естафетах, що використовуються під час футбольних тренувань, аби у ненав’язливий та доступний спосіб вони змогли удосконалювати фізичні навички, необхідні під час гри. На завершення Сергій Атласюк зіграв зі своїми учнями, що дало змогу їм відчути себе справжніми футболістами.

Організаторами спортивних заходів на універсальних майданчиках є працівники КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спору Тернопільської міської ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: