У Тернополі на Данила Галицького змагались легкоатлети

19 вересня 21:04
Переглядів: 257
легка атлетика

Легка атлетика об'єднує природні, найбільш розповсюджені та життєво важливі вправи - ходьбу, біг, стрибки, метання.

Тому вона є найбільш масовішим та найбільш доступним видом спорту, яким можуть займатись вже з раннього дитинства. "Королева спорту", так величають легку атлетику, є хорошим способом оздоровлення, зміцнення фізичної підготовки та піднесення бойового духу, який можна застосовувати на нових, нещодавно відкритих міською радою, універсальних спортивних майданчика Тернополя.

Такі змагання з легкої атлетики за програмою "Дитяча легка атлетика IAAF". пройшли 17 вересня 2015 року на універсальному спортивному майданчику по вул. Данила Галицького, 28.

На святі були присутні відомі спортсмени-легкоатлети Тернопільщини майстри та кандидати у майстри спорту України, переможці та призери Міжнародних і Всеукраїнських змагань з легкої атлетики, члени збірних команд України та області, які виступали у ролі як запрошених гостей, так і суддів.

Змагання проходили серед учнів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 та Тернопільського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей" №15 з яких сформували 3 команди та одна команда була сформована з дітей , що мешкають у навколишніх будинках. Цікаві та креативні естафети: "Хрестик", "Драбинка", "Метання спису", зустрічні естафети, ще раз продемонстрували красу і користь легкої атлетики.

У складі команди ТЗОШ №10, яка здобула перемогу у змаганнях, виступала Оленка Грохольська - срібна призерка чемпіонату України зі спортивної гімнастики серед юнаків, І дорослий розряд, неодноразова переможниця та призерка обласних та міжобласних турнірів зі спортивної гімнастики, член юнацької збірної Тернопільської області зі спортивної гімнастики, вихованка Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2, директор Рибак Андрій Григорович.

- Я займаюсь спортом з чотирьох років. Мені дуже подобається змагатись та перемагати!, - із захопленням ділиться своїми враженнями юна спортсменка.

Організаторами спортивного заходу виступили: Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Олімпійська академія, Тернопільське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України, КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення" та управління у справах сім'ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Суддівська колегія нагородила усіх учасників грамотами управління у справа сім'ї, молодіжної політики і спорту, та подарунками (зошити, розклади уроків, ліхтарики) від постійного партнера ТМ "Ласунка", солодощами від ТМ "ТерА".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: