У Тернополі на спортивному майданчику у футбольних поєдинках змагались за "Кубок Аляски"

29 жовтня 10:45
Переглядів: 85
Кубок Аляски

«Кубок Аляски» - головний приз, за який змагались 27 жовтня на універсальному спортивному майданчику на вулиці 15 Квітня, 35. У турнірі взяли участь аж 7 футбольних дворових команд з юнаків віком 14-16 років.

Організували турнір працівники КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спільно з партнером Андрієм Газилишиним, керівником ПП «Медіа-Т», в минулому активним спортсменом, який надав кубки переможцям.

Почався спортивний захід з показового виступу Тернопільського осередку Міжнародної Федерації Бойового Гопака, який збадьорив учасників та налаштував на футбольні поєдинки.

У нелегкій боротьбі перемогу та кубки за призові місця здобули команди:

І місце - «Пітсбург» у складі: Тиш Устим, Сум Владислав, Шадюк Максим, Флісак Віталій, Бабюк Олег, Стоколоса Олег.
ІІ місце - «ДЮСШ»: Добровольський Максим, Матвієв Юра, Гуменюк Ігор, Кукуруза Вадим, Догенук Владислав, Правдюк Вадим.
ІІІ місце - «Банан»: Телесніцький Остап, Войтович Ростислав, Мацієвич Віталій, Плотніков Артур, Кучма Іван, Поврозник Богдан .

Усі команди були нагороджені грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та солодкими призами.

Нагадуємо, що такі турніри за кубки мікрорайонів уже відбулись на «Дружбі» та «Східному». Організатори і надалі проводитимуть змагання для визначення учасників зустрічей за головний «Кубок міста». Тому, якщо Вам 14-15 років і Ви граєте у дворі з друзями у футбол, звертайтесь у КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» за телефоном 51-16-35 і Вам з радістю допоможуть організувати турнір серед дворових команд Вашого мікрорайону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: