У Тернополі на універсальному майданчику юних футболістів знову тренував Сергій Атласюк

19 жовтня 14:30
Переглядів: 163
Атласюк

Друге відкрите тренування з бронзовим призером Чемпіонату Європи серед студенських команд, бронзовим призером Чемпіонату України серед команд Другої ліги, багаторазовим чемпіоном області, гравцем ФК «Тернопіль» Сергієм Атласюком відбулось у Тернополі на універсальному майданчику, що на вулиці Пилипа Орлика. Відомий футболіст займався зі 14-15-річними шанувальниками футболу.

Програма тренування, складена Сергієм, включала вправи, які удосконалюють уміння жонглювання м’ячем ногою та головою; маневрування на полі («відкривання» для прийому м’яча); різні способи ударів по м’ячу, зупинок, ведення, в залежності від напрямку, траєкторії та швидкості руху м’яча. Також були підібрані вправи для воротаря: ловіння, відбивання, переведення м’яча без падіння та в падінні; вибивання м’яча ногою з землі, з рук на дальність і точність. Тренер  поділився тонкощами командної гри.

Закріпити набуті та удосконаленні вміння  юні футболісти змогли у матчі з відомим спортсменом. Організатором заходу виступив Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: