У Тернополі показали "Круті віражі"

01 липня 16:20
Переглядів: 265
велоспорт

Сьогодні все більше і більше міст світу долучаються до популяризації велоспорту, не тільки, як виду спорту, а й засобу масового пересування у густонаселених містах.

Як відомо, велосипеди є більш безпечними, екологічно чистими, економічно ефективнішими, а також більш доступними для всіх категорій населення, що забезпечує рівноправність учасників руху. Крім того, велосипедний рух сприятливо впливає на здоров’я населення, робить його більш фізично розвиненим і здоровим, а отже — працездатним.

Тому, працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту з метою популяризації велоспорту організували і провели велопробіг "Круті віражі" по вулиці Стуса, 10. Де усі бажаючі могли повправлятися у їзді на велосипеді.

Велопробіг складався в чотири етапи :

  • перший — "рейки" (учасники мали проїхати між трьома паралельними рейками не зачепивши їх);
  • другий — "вісімки" (потрібно було проїхати між кеглями, розставленими "вісімками", не зачепивши їх);
  • третій — "вправний велосипедист" (учасники вправлялися у вправній їзді обминаючи перепони в "колі");
  • четвертий "інтелектуал" ( діти відповідали на тестові запитання з правил дорожнього руху для велосипедистів).

Підсумком заходу стало нагородження грамотами найвправніших і най ерудованих велосипедистів. Працівники центру і надалі планують організовувати такі велопробіги по мікрорайонах нашого міста. Запрошуємо усіх бажаючих взяти активну участь у проведені цих заходів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: