У Тернополі проходять ігри "Шкільної футзальної ліги України"

15 січня 10:00
Переглядів: 101
ТШФЛ

Міський етап Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України» стартував у Тернополі. Учасниками турніру виступили команди загальноосвітніх шкіл - учні 5-х класів 2004-2005 років народження. Груповий етап тривав з 12 до 14 січня, а фінальна частина змагань запланована на 15, 18 та 19 січня. Відбуватимуться ігри за олімпійською системою і учасниками їх стануть команди, які посіли І і ІІ місця у групах. Проходитимуть ці змагання у спортивній залі ЗОШ №26 з 14 години.

Змагання «Шкільної футзальної ліги України» проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футзалу в країні, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять спортом, виявлення здібних футзалістів, популяризації та розвитку футзалу.

Організатори змагань: управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту та управління освіти і науки Тернопільської міської ради спільно з Тернопільською міською федерацією футболу та Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення.

Партнер змагань: ТМ «Ласунка».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: