У Тернополі проведено перший етап благодійного футбольного турніру серед молоді

18 листопада 07:16
Переглядів: 136
гол

В понеділок, 17 листопада, ініціативна група молоді міста Тернополя під егідою ТОФФ, зокрема Володимира Мариновського та голови комітету міні-футболу (футзалу) Дмитра Андрієшина, а також Тернопільського національного економічного університету провела перший етап Благодійного футбольного турніру серед молоді.

На змагання зареєструвалось 16-ть команд, які були відібранні шляхом жеребкування. Змагання проводилися за олімпійською системою відбору, що зумовило високий ажіотаж до кожної гри. Після короткого вступу та привітання віце-президента ФФУ та голови ТОФФ команди приступили до ігрових баталій.

За підсумками першого ігрового дня до фінальної частини пройшли сильніші команди: Універсам, Тернопіль, Дружба, Старий Парк, АРС-Кераміка, Ураган, Релакс, Енергія. Гроші, виручені з командних внесків, молодь направить на потреби дитячого будинку на вулиці Сахарова в місті Тернополі та на призовий переможцю турніру.

Незважаючи на дощову погоду, турнір був багатим на емоції, команди показали високу майстерність гри та високі вміння володіння м’ячем. На полі панували взаємоповага та братерство. Нагадаємо, що заключна частина змагань відбуватиметься у вівторок, 18 листопада, починаючи з 14:00 на штучних футбольних полях Тернопільського національного економічного університету.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: