У Тернополі провели відкритий урок флорболу

20 вересня 16:05
Переглядів: 191
Флорбол

18 вересня 2015 року учні Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей №6 ім. Назарія Яремчука" запам'ятають урок фізкультури, як, мабуть, один із найцікавіших уроків, який організували вчителі спільно з працівниками КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення".

На заняття запросили діючого члена збірної України Мамуса Тараса Володимировича, тренера флорбольного клубу Шторм, який переміг у чемпіонаті України 2014-2015 рр. у вікових групах до 14 та до 16 років.

Для справки: флорбол - командний вид спорту. Грається пластиковим м'ячем, удари по якому наносяться ключкою. Ціль гри: забити м'яч у ворота суперника.

Показове тренування настільки захопило дітей, що вони й собі спробували пограти у флорбол.

Популяризація здорового способу життя, ознайомлення з різними видами спорту та залучення дітей до занять фізичною культурою - це лише мала частина завдань, які можна реалізувати на універсальних спортивних майданчиках, відкритих міською радою для громади Тернополя.

Шановні мешканці! Чекаємо на ваші пропозиції, щодо проведення заходів на універсальних майданчиках у мікрорайонах нашого міста.

З повагою, працівники КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: