У Тернополі пройшли змагання з перегонів на водних скутерах

29 серпня 11:06
Переглядів: 394
аквабайк

Любителі водного екстриму, насолоджувалися останніми днями літа на хвилях тернопільського озера. У місті пройшли перегони на водних скутерах. Такі спортивні змагання для тернополян стають уже традиційними і щороку збирають учасників з різних куточків України та Європи.

«Я туту уже втретє і мені дуже подобається. Я уже понад сім років займаюся цим видом спорту. Навіть залучив до цього своїх дітей», – розповів учасник змагань із аквабайку одесит Олексій.

А от багаторазовому чемпіону з аквабайку Андрію Гірницькому, щоб потрапити на змагання, довелось долати блокпости на виїзді із Криму. Саме там, на чорноморських хвилях, Андрій вдосконалює свої навички.

«Ми лише на кордоні простояли шість годин. Це було не дуже зручно, особливо зі скутером», – повідомив Андрій Гірницький.

Аквабайк – вид спорту підвищеного ризику. Тож змагання розпочинаються, коли усі гравці одягнуть шоломи та рятувальні жилети. Учасників ділять на категорії за статтю та віком. Переможцями ж стають ті, хто найшвидше подолає складну за траєкторією дистанцію. Організатори ж розповідають: воєнні дії на Сході не відлякали іноземних спортсменів, а сам турнір з року в рік стає все масштабнішим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: