У Тернополі пройшов чемпіонат України з бодібілдингу

29 квітня 12:09
Переглядів: 326
бодібілдинг
Чемпіонат у Тернополі вже вдруге провела Федерація фітнесу і бодібілдингу України.  Учасники змагались у категоріях: юніори бодібілдинг – до 20 років включно, 22 років включно, до 24 років включно, чоловіки бодібілдинг – сеньйори (понад 40 років); чоловіки – бодібілдинг (Classic, Performance, Athletic, Super Athletic, Extreme Bodybuilding), жінки – бодібілдинг (Classic, Performance, Athletic, Super Athletic, Extreme Bodybuilding), жінки модельний фітнес: до 21 року і більше 21 року та атлетичні пари.

Відтак серед учасників були вихованці тернопільських, івано-франківських, львівських, кременецьких тренажерних залів. Спочатку спортсмени окремо демонстрували свої м’язи перед публікою, потім разом ставали в однакові пози, щоб судді мали змогу їх порівняти і виставити бали.

На тернопільському чемпіонаті всі 13 учасників отримали від Федерації фітнесу і бодібілдингу України медалі. Як повідомляють організатори дійства у соціальній мережі, у Тернополі Чемпіонат України пройшов на хорошому рівні.

«У Тернополі відбувся перший Чемпіонат України з фітнесу і бодібілдінгу федераціі ФФБУ (світова федераціяWFF/WBBF). Дякую тим, хто допоміг в організації та проведенні, подяка компанії «Протекшн Груп», оргкомітету, суддям, учасникам та глядачам за те, що все відбулось на хорошому рівні та на емоціях свята сили та краси», - повідомляє у соціальній мережі  чемпіон світу з жиму лежачи, віце-чемпіон світу та Європи з фітнесу і бодібілдингу, чемпіон України та засновник федерації бодібілдингу та фітнесу у Тернополі Віктор Мацикур.

Також організатори розповідають, що скоро планують провести змагання між спортивними залами нашого міста.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: